Gå til hovedindhold

Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 70 cm 7715 - Hvid / 70 cm | Skrabere med gummilæbe | Fastled | Fliseoverflader

VikanRedskaberEAN: 5705020771552
Pris fra 184,4 krtil 489 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 304,6 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 23. maj

Sammenlign priser på Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 70 cm 7715 - Hvid / 70 cm | Skrabere med gummilæbe | Fastled | Fliseoverflader og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184.4 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 70 cm 7715 - Hvid / 70 cm | Skrabere med gummilæbe | Fastled | Fliseoverflader
-20%184,4 kr
Før 230,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 70 cm 7715 - Hvid / 70 cm | Skrabere med gummilæbe | Fastled | Fliseoverflader billede

Produktinformation

Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 70 cm 7715 Giv din rengøring en seriøs opgradering med denne alsidige gulvskraber fra Vikan. Den er designet til at fjerne alt fra vand og snavs til rester, og gør det hurtigt og effektivt.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skrabere med gummilæbe
EAN: 5705020771552
Varenr.: 47429051744593
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan hygiejne gulvskraber med udskiftningskassette 700mm hvid
489 kr
Til butik
Vikan hygiejne gulvskraber med udskiftningskassette 700mm hvid billede

Produktinformation

Skraberen er designet til områder, hvor der er behov for ekstra høj hygiejne og effektiv fjernelse af vand, og kan anvendes på alle typer overflader, herunder flise- og sikkerhedsgulve. Kassetten fjernes nemt i forbindelse med rengøring og udskiftning (se...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gulvskrabere
EAN: 5705020771552
Varenr.: 2927938

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 70 cm 7715 - Hvid / 70 cm | Skrabere med gummilæbe | Fastled | Fliseoverflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 70 cm 7715 - Hvid / 70 cm | Skrabere med gummilæbe | Fastled | Fliseoverflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten184,4 kr184,4 krKøb
2Elvvs.dk489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 70 cm 7715 - Hvid / 70 cm | Skrabere med gummilæbe | Fastled | Fliseoverflader

PriceData har fulgt prisen på Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 70 cm 7715 - Hvid / 70 cm | Skrabere med gummilæbe | Fastled | Fliseoverflader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 367 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 184,4 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 70 cm 7715 - Hvid / 70 cm | Skrabere med gummilæbe | Fastled | Fliseoverflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 70 cm 7715 - Hvid / 70 cm | Skrabere med gummilæbe | Fastled | Fliseoverflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026184,4 kr25,4 kr (16%)
23. maj 2026159 kr25,4 kr (14%)
22. maj 2026184,4 kr25,4 kr (16%)
15. maj 2026159 kr25,4 kr (14%)
14. maj 2026184,4 kr25,4 kr (16%)
2. maj 2026159 kr25,4 kr (14%)
1. maj 2026184,4 kr25,4 kr (16%)
18. apr. 2026159 kr71,5 kr (31%)
17. apr. 2026230,5 kr71,5 kr (45%)
9. apr. 2026159 kr71,5 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret