Gå til hovedindhold

Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 40 cm 7712 - 40 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fastled | Fliseoverflader

VikanRengøringsartiklerEAN: 5705020771255
Pris fra 123 krtil 381 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (68% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 40 cm 7712 - 40 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fastled | Fliseoverflader og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Hygiejne Gulvskraber m/udskiftningskassette, 400 mm, Hvid
-31%123 kr
Før 179,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Hygiejne Gulvskraber m/udskiftningskassette, 400 mm, Hvid billede

Produktinformation

Skraberen er designet til områder, hvor der er behov for ekstra høj hygiejne og effektiv fjernelse af vand, og kan anvendes på alle typer overflader, herunder flise- og sikkerhedsgulve. Kassetten fjernes nemt i forbindelse med rengøring og udskiftning (se...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705020771255
Varenr.: 591017
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gulvskraber, Vikan, 40,5x7x10,5cm, hvid, TPE gummi/PP, 40 cm, med udskiftningskassette
127 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 40 cm 7712 - 40 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fastled | Fliseoverflader
-20%143,6 kr
Før 179,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 40 cm 7712 - 40 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fastled | Fliseoverflader billede

Produktinformation

Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 40 cm 7712 Giv din rengøring en seriøs opgradering med denne alsidige gulvskraber fra Vikan. Den er designet til at fjerne alt fra vand og snavs til rester, og gør det hurtigt og effektivt.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Hånd & Gulvskraber
EAN: 5705020771255
Varenr.: 48876298010961
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Gulvskraber Vikan med Fast led og Dobbeltblad Hvid 40 cm
209,69 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan hygiejne gulvskraber med udskiftningskassette 400mm hvid
381 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 40 cm 7712 - 40 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fastled | Fliseoverflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 40 cm 7712 - 40 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fastled | Fliseoverflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk123 kr123 krKøb
2CS MEGASTORE DK127 kr166 krKøb
3Sikkerhedsgiganten143,6 kr143,6 krKøb
4Hertels Boresko209,69 kr209,69 krKøb
5Elvvs.dk381 kr381 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 40 cm 7712 - 40 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fastled | Fliseoverflader

PriceData har fulgt prisen på Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 40 cm 7712 - 40 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fastled | Fliseoverflader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 209,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 123 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 40 cm 7712 - 40 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fastled | Fliseoverflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Vikan hygiejnisk dobbeltlæbet Gulvskraber m/udskiftningskassette 40 cm 7712 - 40 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fastled | Fliseoverflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026123 kr10 kr (8%)
30. maj 2026133 kr10 kr (8%)
23. maj 2026123 kr10 kr (8%)
22. maj 2026133 kr10 kr (8%)
15. maj 2026123 kr10 kr (8%)
14. maj 2026133 kr10 kr (8%)
2. maj 2026123 kr10 kr (8%)
1. maj 2026133 kr10 kr (8%)
18. apr. 2026123 kr10 kr (8%)
17. apr. 2026133 kr10 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret