Gå til hovedindhold

Vikan Fælgbørste, Ø65 mm, 325 mm, Stiv, Sort 525352 | Børster og koste | Børster og koste | Fælge

VikanKosteEAN: 5705025253527
Pris fra 37,5 krtil 99 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 61,5 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Fælgbørste, Ø65 mm, 325 mm, Stiv, Sort 525352 | Børster og koste | Børster og koste | Fælge og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.5 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bil-/fælgbørste 30 X 300mm 525352
-36%37,5 kr
Før 58,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bil-/fælgbørste 30 X 300mm 525352 billede

Produktinformation

Denne innovative fælgbørste er skræddersyet til grundigt at rense aluminiumsfælge og er ideel til både bilentusiaster og professionelle. Produktet er konstrueret med en holdbar galvaniseret trådkerne, der sikrer lang levetid og robusthed under brug. Børst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Koste
EAN: 5705025253527
Varenr.: 254326
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Fælgbørste, Ø65 mm, 325 mm, Stiv, Sort 525352 | Børster og koste | Børster og koste | Fælge
-20%46,6 kr
Før 58,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Fælgbørste, Ø65 mm, 325 mm, Stiv, Sort 525352 | Børster og koste | Børster og koste | Fælge billede

Produktinformation

Vikan Fælgbørste, Ø65 mm, 325 mm, Stiv, Sort 525352 er den ideelle løsning til effektiv rengøring af dine alufælge. Med dens syntetiske filamenter garanterer den en dybdegående og skånsom rengøring uden at beskadige fælgene. Denne fælgbørste fra Vikan er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705025253527
Varenr.: 47429037818193
Gå til Haveglad.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Fælgbørste
48 kr
Til butik
Fælgbørste billede

Produktinformation

Fælge og dæk er det mest udsatte på din bil, og derfor er det vigtigt at få det grundigt rengjort. En effektiv rengøring kræver mere en blot vand og sæbe, med special fælgbørsten kan du få adgang til alle hjulområder, hvor børsten skånsomt kan vaske bilfæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rens og tilbehør
EAN: 5705025253527
Varenr.: CG283-410
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fælgbørste Vikan 335mm Ø65mm stiv
48 kr
Til butik
Gå til Bollerup Jensen
TrustScore 5 ud af 54,6
Fælgbørste
49 kr
Til butik
Gå til Billigstyling
TrustScore 5 ud af 54,7
Vikan fælgbørste 33,5 cm
59,95 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan fælgbørste 33,5 cm
59,95 kr
Til butik
Gå til GreenGoing.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Vikan Fælgbørste, ø65mm, 325mm, Stiv (525352)
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Fælgbørste, Ø65 mm, 325 mm, Stiv, Sort 525352 | Børster og koste | Børster og koste | Fælge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Fælgbørste, Ø65 mm, 325 mm, Stiv, Sort 525352 | Børster og koste | Børster og koste | Fælge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk37,5 kr37,5 krKøb
2Sikkerhedsgiganten46,6 kr46,6 krKøb
3Haveglad.dk48 kr48 krKøb
4CS MEGASTORE DK48 kr87 krKøb
5Bollerup Jensen49 kr49 krKøb
6Billigstyling59,95 kr59,95 krKøb
7Dækbutikken - Dæk og Fælge59,95 kr59,95 krKøb
8GreenGoing.dk99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Fælgbørste, Ø65 mm, 325 mm, Stiv, Sort 525352 | Børster og koste | Børster og koste | Fælge

PriceData har fulgt prisen på Vikan Fælgbørste, Ø65 mm, 325 mm, Stiv, Sort 525352 | Børster og koste | Børster og koste | Fælge i 180 dage. Laveste pris i perioden er 36,5 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 37,5 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Vikan Fælgbørste, Ø65 mm, 325 mm, Stiv, Sort 525352 | Børster og koste | Børster og koste | Fælge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Vikan Fælgbørste, Ø65 mm, 325 mm, Stiv, Sort 525352 | Børster og koste | Børster og koste | Fælge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202637,5 kr9,1 kr (20%)
30. maj 202646,6 kr9,1 kr (24%)
23. maj 202637,5 kr9,1 kr (20%)
22. maj 202646,6 kr9,1 kr (24%)
15. maj 202637,5 kr2,5 kr (6%)
14. maj 202640 kr2,5 kr (7%)
2. maj 202637,5 kr2,5 kr (6%)
1. maj 202640 kr2,5 kr (7%)
18. apr. 202637,5 kr3,5 kr (9%)
17. apr. 202641 kr3,5 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret