Gå til hovedindhold

Vikan Forrudeskraber m/svamp & teleskopskaft, 710 mm, Sort 473952 | Børster og koste | Fjernlager | Spar20%

VikanLegetøjEAN: 5705024739527
Pris fra 103 krtil 140 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89,18 kr 23. maj

Sammenlign priser på Vikan Forrudeskraber m/svamp & teleskopskaft, 710 mm, Sort 473952 | Børster og koste | Fjernlager | Spar20% og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forrudeskraber, Vikan, 71x8x6,5cm, sort, aluminium/PA
103 kr
Til butik
Forrudeskraber, Vikan, 71x8x6,5cm, sort, aluminium/PA billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Opvaskebaljer & Spande
Farve: 1
Artikel nr.: 473952
EAN: 5705024739527
Varenr.: 20735287
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Forrudeskraber m/svamp & teleskopskaft, 710 mm, Sort 473952 | Børster og koste | Fjernlager | Spar20%
-20%110,8 kr
Før 138,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Forrudeskraber m/svamp & teleskopskaft, 710 mm, Sort 473952 | Børster og koste | Fjernlager | Spar20% billede

Produktinformation

Denne Vikan Forrudeskraber er det ultimative værktøj til effektiv rengøring af forruder på lastbiler og busser. Med et teleskopskaft, der kan forlænges op til 125 cm, kan du nemt nå svært tilgængelige steder uden besvær. Den medfølgende svamp gør det nemt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705024739527
Varenr.: 47470556971345
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan Forrudeskraber m. svamp teleskop 710 mm.
139 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vikan forrudeskraber m/svamp og teleskopskaft
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Forrudeskraber m/svamp & teleskopskaft, 710 mm, Sort 473952 | Børster og koste | Fjernlager | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Forrudeskraber m/svamp & teleskopskaft, 710 mm, Sort 473952 | Børster og koste | Fjernlager | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
2Sikkerhedsgiganten110,8 kr110,8 krKøb
3Dækbutikken - Dæk og Fælge139 kr139 krKøb
4Specialbutikken140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Forrudeskraber m/svamp & teleskopskaft, 710 mm, Sort 473952 | Børster og koste | Fjernlager | Spar20%

PriceData har fulgt prisen på Vikan Forrudeskraber m/svamp & teleskopskaft, 710 mm, Sort 473952 | Børster og koste | Fjernlager | Spar20% i 180 dage. Laveste pris i perioden er 86,8 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Vikan Forrudeskraber m/svamp & teleskopskaft, 710 mm, Sort 473952 | Børster og koste | Fjernlager | Spar20%. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Vikan Forrudeskraber m/svamp & teleskopskaft, 710 mm, Sort 473952 | Børster og koste | Fjernlager | Spar20% de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026103 kr13,82 kr (15%)
23. maj 202689,18 kr13,82 kr (13%)
22. maj 2026103 kr13,82 kr (15%)
15. maj 202689,18 kr13,82 kr (13%)
14. maj 2026103 kr13,82 kr (15%)
2. maj 202689,18 kr13,82 kr (13%)
1. maj 2026103 kr13,82 kr (15%)
18. apr. 202689,18 kr49,32 kr (36%)
17. apr. 2026138,5 kr49,32 kr (55%)
9. apr. 202689,18 kr21,82 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret