Gå til hovedindhold

Vikan bord & Gulvskraber flere farver, PP/rustfrit stål, 26 cm, med enkeltblad 2910 - 26 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring

VikanRedskaberEAN: 5705020029103
Pris fra 150,7 krtil 179,69 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 28,99 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan bord & Gulvskraber flere farver, PP/rustfrit stål, 26 cm, med enkeltblad 2910 - 26 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150.7 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan bord & Gulvskraber flere farver, PP/rustfrit stål, 26 cm, med enkeltblad 2910 - 26 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring
-20%150,7 kr
Før 188,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan bord & Gulvskraber flere farver, PP/rustfrit stål, 26 cm, med enkeltblad 2910 - 26 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring billede

Produktinformation

Vikan bord & Gulvskraber flere farver, PP/rustfrit stål, 26 cm, med enkeltblad 2910 Med denne effektive gulvskraber fra Vikan kan du opgradere din rengøring til et helt nyt niveau. Denne skraber er lavet af holdbare materialer, hvilket gør den ideel til f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Hånd & Gulvskraber
EAN: 5705020029103
Varenr.: 48871621558609
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Gulvskraber Vikan med Fast led og Enkeltblad 26 cm Hvid
-9%179,69 kr
Før 197,19 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan bord & Gulvskraber flere farver, PP/rustfrit stål, 26 cm, med enkeltblad 2910 - 26 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan bord & Gulvskraber flere farver, PP/rustfrit stål, 26 cm, med enkeltblad 2910 - 26 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten150,7 kr150,7 krKøb
2Hertels Boresko179,69 kr179,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan bord & Gulvskraber flere farver, PP/rustfrit stål, 26 cm, med enkeltblad 2910 - 26 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring

PriceData har fulgt prisen på Vikan bord & Gulvskraber flere farver, PP/rustfrit stål, 26 cm, med enkeltblad 2910 - 26 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring i 155 dage. Laveste pris i perioden er 150,7 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 300 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 150,7 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Vikan bord & Gulvskraber flere farver, PP/rustfrit stål, 26 cm, med enkeltblad 2910 - 26 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Vikan bord & Gulvskraber flere farver, PP/rustfrit stål, 26 cm, med enkeltblad 2910 - 26 cm / Hvid | Hånd & Gulvskraber | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026150,7 kr28,99 kr (16%)
24. maj 2026179,69 kr28,99 kr (19%)
21. maj 2026150,7 kr28,99 kr (16%)
19. maj 2026179,69 kr28,99 kr (19%)
18. maj 2026150,7 kr28,99 kr (16%)
16. maj 2026179,69 kr28,99 kr (19%)
12. maj 2026150,7 kr28,99 kr (16%)
11. maj 2026179,69 kr28,99 kr (19%)
4. maj 2026150,7 kr28,99 kr (16%)
3. maj 2026179,69 kr28,99 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret