Gå til hovedindhold

Vikan Autobørste m/langt skaft, 420 mm, Blød/spaltet, Sort 522252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber

VikanKosteEAN: 5705025222523
Pris fra 37,5 krtil 59,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 22,45 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 8. maj

Sammenlign priser på Vikan Autobørste m/langt skaft, 420 mm, Blød/spaltet, Sort 522252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.5 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bilbørste pvc lang 100 grader 522252
-36%37,5 kr
Før 58,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bilbørste pvc lang 100 grader 522252 billede

Produktinformation

Vikan præsenterer en bilbørste, der er omhyggeligt designet for at sikre optimal pleje og vedligeholdelse af dit køretøj. Med et ergonomisk sort håndtag og en samlet længde på 40,5 cm, tilbyder denne børste en komfortabel og effektiv rengøringsoplevelse,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Koste
EAN: 5705025222523
Varenr.: 254319
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Autohåndbørste, Vikan, sort, polyester/PP, langt skaft, blød, spaltet, 61% genanvendt plast
43 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Autobørste m/langt skaft, 420 mm, Blød/spaltet, Sort 522252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber
-20%46,6 kr
Før 58,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Autobørste m/langt skaft, 420 mm, Blød/spaltet, Sort 522252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber billede

Produktinformation

Vikan Autobørste med langt skaft, 420 mm, blød/spaltet, sort 522252 er det ultimative værktøj til rengøring af bilens vigtige dele. Denne autobørste er designet til at gøre rengøringen af chassis, fælge, motorrum og opbevaringstanke en leg. Det lange skaf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705025222523
Varenr.: 47429035721041
Gå til Haveglad.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Autobørste
47 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Autobørste Med Lang Skaft 420Mm
48,7 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Autobørste med lang skaft 420mm
50 kr
Til butik
Gå til Bollerup Jensen
TrustScore 5 ud af 54,6
Autobørste
59 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan Lang Vaskebørste
59,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Autobørste m/langt skaft, 420 mm, Blød/spaltet, Sort 522252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Autobørste m/langt skaft, 420 mm, Blød/spaltet, Sort 522252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk37,5 kr37,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
3Sikkerhedsgiganten46,6 kr46,6 krKøb
4Haveglad.dk47 kr47 krKøb
5Billigelogvvs.dk48,7 kr48,7 krKøb
6MaintainIt50 kr50 krKøb
7Bollerup Jensen59 kr59 krKøb
8Dækbutikken - Dæk og Fælge59,95 kr59,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Autobørste m/langt skaft, 420 mm, Blød/spaltet, Sort 522252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber

PriceData har fulgt prisen på Vikan Autobørste m/langt skaft, 420 mm, Blød/spaltet, Sort 522252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber i 180 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 37,5 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Vikan Autobørste m/langt skaft, 420 mm, Blød/spaltet, Sort 522252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Vikan Autobørste m/langt skaft, 420 mm, Blød/spaltet, Sort 522252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202637,5 kr9,1 kr (20%)
30. maj 202646,6 kr9,1 kr (24%)
23. maj 202637,5 kr5,5 kr (13%)
22. maj 202643 kr5,5 kr (15%)
15. maj 202637,5 kr
14. maj 202637,59 kr
10. maj 202637,5 kr2,5 kr (7%)
8. maj 202635 kr2,5 kr (7%)
2. maj 202637,5 kr9,1 kr (20%)
1. maj 202646,6 kr9,1 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret