Gå til hovedindhold

ViewSonic VG2708A-MHD 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz

ViewSonicComputerskærmeEAN: 0766907024159
Pris fra 842 krtil 1.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 557 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ViewSonic VG2708A-MHD 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 842 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ViewSonic VG2708A-MHD 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
842 kr
Til butik
ViewSonic VG2708A-MHD 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

ViewSonic VG2708A-MHD - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: ViewSonic
Artikel nr.: VG2708A-MHD
EAN: 0766907024159
Varenr.: 1001650091
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ViewSonic VG2708A-MHD, 27" 169 1920 x
849 kr
Til butik
ViewSonic VG2708A-MHD, 27" 169 1920 x billede

Produktinformation

ViewSonic 27" 16:9 1920 x 1080 FHD Monitor - VG2708A-MHD Oplev krystalklar grafik og imponerende farver med ViewSonic VG2708A-MHD, en 27-tommers Full HD monitor, der er designet til både arbejde og underholdning. Med en opløsning på 1920 x 1080 pixels og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ViewSonic
Kategori: TV & Lyd
EAN: 0766907024159
Varenr.: 73568
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" ViewSonic VG2708A-MHD - 1920x1080 - 100Hz - IPS
937 kr
Til butik
27" ViewSonic VG2708A-MHD - 1920x1080 - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

ViewSonic VG2708A-MHD er designet til produktivitet med en 27" Full HD IPS-skærm og 100Hz opdateringsfrekvens for glatte billeder. Skærmstørrelse: 27" Opløsning: 1920x1080 Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: 250 cd/m² Forbindelse: USB-C ikke oplyst, standardporte antages Særlige funktioner: Flimmerfri, Lavt blålys, indbyggede 2W stereohøjttalere, EnergyStar- og TCO-certificeretVG2708A-MHD understøtter ergonomiske justeringer, øjenkomfort med Eye ProTech+ teknologi og integreret lyd, egnet til kontor og hjemmearbejdspladser.

Produktspecifikationer

Mærke: ViewSonic
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: VG2708A-MHD
EAN: 0766907024159
Varenr.: 3343171
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" ViewSonic VG2708A-MHD Full HD IPS 100 Hz - sort
1.379 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" ViewSonic VG2708A-MHD Full HD IPS 100 Hz - sort
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ViewSonic VG2708A-MHD 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ViewSonic VG2708A-MHD 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK842 kr842 krKøb
2Ultrashop849 kr849 krKøb
3Proshop DK937 kr976 krKøb
4Boligcenter DK1.379 kr1.379 krKøb
5Vivas DK1.399 kr2.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ViewSonic VG2708A-MHD 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på ViewSonic VG2708A-MHD 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 842 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 1.309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.029 kr.

Den nuværende pris på 842 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for ViewSonic VG2708A-MHD 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for ViewSonic VG2708A-MHD 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026842 kr7 kr (1%)
28. apr. 2026849 kr460 kr (35%)
27. apr. 20261.309 kr460 kr (54%)
24. apr. 2026849 kr460 kr (35%)
23. apr. 20261.309 kr460 kr (54%)
8. apr. 2026849 kr7 kr (1%)
28. mar. 2026842 kr7 kr (1%)
22. mar. 2026849 kr95 kr (10%)
21. mar. 2026944 kr95 kr (11%)
13. mar. 2026849 kr95 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret