Gå til hovedindhold

Ag Neovo Neovo LA2403 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz

Ag NeovoEAN: 4710739598292
Pris fra 709 krtil 779 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 563 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Neovo LA2403 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 709 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neovo LA2403 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
709 kr
Til butik
Neovo LA2403 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

AG Neovo LA2403 - LA-Series - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: AG Neovo
Artikel nr.: LA-2403
EAN: 4710739598292
Varenr.: 1003062470
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neovo LA2403 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
714 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AG Neovo LA2403 24" IPS skærm - Full HD, 100 Hz, HDMI/DP/VGA
-51%739 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AG Neovo LA2403 24" IPS skærm - Full HD, 100 Hz, HDMI/DP/VGA billede

Produktinformation

AG Neovo LA2403 - LA-Series - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalereGenereltBacklight-teknologi: LED baglysDiagonal størrelse: 24"Dimensioner (B x D x H): 54.19 cm x 18.08 cm x 42.42 cm - med standerEgenskaber: Bluelight FilterFlicker Free-teknologiWide Viewing Angle3-sidet kantløsintegreret kabeladministrationEnergiklasse: Klasse DEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1923265Farve support: 16,7 millioner farverKontrastforhold: 20000000:1 (dynamisk)Lodret opdateringshastighed: 48 - 100 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 250 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.275 mmResponstid: 5 msSkærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 HzSynlig diameter: 23.8"Vandret opdateringshastighed: 30 - 113 kHzVandret synsvinkel: 178Vægt: 3.3 kgAudioType: Højtalere - stereoUdgangseffekt/kanal: 1 WattForbindelseInterface: VGA (HD-15) | HDMI | DisplayPort | Audio line-ind (mini-jackstik)MekaniskJusteringer til display-position: Ti...

Produktspecifikationer

Mærke: Ag Neovo
Kategori: Skærme
Vægt: 4.24g
EAN: 4710739598292
Varenr.: 2120818
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AG Neovo LA2403 24" IPS skærm - Full HD, 100 Hz, HDMI/DP/VGA
-50%759 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neovo LA2403 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neovo LA2403 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neovo LA2403 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK709 kr709 krKøb
2CS MEGASTORE DK714 kr753 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr828 krKøb
5Ultrashop779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neovo LA2403 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på Neovo LA2403 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz i 183 dage. Laveste pris i perioden er 563 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 1.091 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 822 kr.

Den nuværende pris på 709 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Neovo LA2403 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Neovo LA2403 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026709 kr3 kr (0%)
17. maj 2026712 kr1 kr (0%)
14. maj 2026713 kr1 kr (0%)
7. maj 2026712 kr1 kr (0%)
6. maj 2026713 kr26 kr (4%)
5. maj 2026739 kr3 kr (0%)
19. apr. 2026742 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026743 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026742 kr10 kr (1%)
16. apr. 2026732 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret