Gå til hovedindhold

ViewSonic VA2732-H-2 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz

ViewSonicEAN: 0766907035070
Pris fra 788 krtil 1.379 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 591 kr (43% besparelse)

Sammenlign priser på ViewSonic VA2732-H-2 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 788 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ViewSonic VA2732-H-2 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz
788 kr
Til butik
ViewSonic VA2732-H-2 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz billede

Produktinformation

ViewSonic VA2732-H-2 - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1000:1 - 1 ms - HDMI, VGA

Produktspecifikationer

Mærke: ViewSonic
Artikel nr.: VA2732-H-2
EAN: 0766907035070
Varenr.: 1003485335
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ViewSonic VA2732-H-2 27" Full HD IPS skærm - 100 Hz, 1 ms, sort
1.359 kr
Til butik
ViewSonic VA2732-H-2 27" Full HD IPS skærm - 100 Hz, 1 ms, sort billede

Produktinformation

Elegant 27" computerskærm til arbejde, studie og gamingViewSonic VA2732-H-2 er en 27" Full HD IPS skærm med slankt, næsten rammeløst design, der giver et stilrent setup og masser af plads til dine opgaver. IPS-panelet leverer brede betragtningsvinkler på 178° og naturtro farver, mens den maksimale opdateringsfrekvens på 100 Hz og hurtig 1 ms responstid gør bevægelser jævne i alt fra video til casual gaming.Komfort og praktiske detaljerSkærmen er udstyret med Low Blue Light og flimmerfri teknologi for mere behagelig visning ved lange arbejdsdage. Den matte, antirefleksbehandlede overflade reducerer genskin, og den lave typiske effekt på 20 W hjælper med at holde strømforbruget nede. Tilslutningen er nem med HDMI 1.4 og VGA, og VESA 100 x 100 mm giver fleksible monteringsmuligheder på arm eller væg.Skærmstørrelse: 68,6 cm (27")Opløsning: 1.920 x 1.080 (Full HD), 16:9Panel: IPS, flad, LED-bagbelysningOpdateringsfrekvens: Op til 100 HzResponstid: 1 msLysstyrke: 250 cd/m²Kontrast: 1.300:1 (typ.), 50.000.000:1 (dynamisk)Farver: 16,7 mio., 8-bit; sRGB dækning: 104 %; NTSC: 72 %Betragtningsvinkler: 178°/178°Antirefleks: Ja; Overfladehårdhed: 3HTilslutninger: 1× HDMI 1.4, 1× VGA, DC-inHovedtelefonudgang/højttalere/kamera: NejErgonomi: Tilt -3° til 20°, VESA 100 × 100 mm, Plug and Play, OSDTeknologier: Low Blue Light, Flicker-FreeStrømforbrug: 20 W typ., 24 W maks., 0,3 W standbyStrømforsyning: Ekstern, 100 – 240 VMål med stander: B 61,5 × H 45,88 × D 22,5 cmMål uden stander: B 61,5 × H 36,38 × D 4,6 cmVægt: 4,1 kgMed i kassen: Stander, AC-kabel, HDMI-kabel, strømadapter...

Produktspecifikationer

Mærke: ViewSonic
Kategori: Skærme
Vægt: 33.33g
EAN: 0766907035070
Varenr.: 2174587
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ViewSonic VA2732-H-2 27" Full HD IPS skærm - 100 Hz, 1 ms, sort
1.379 kr
Til butik
ViewSonic VA2732-H-2 27" Full HD IPS skærm - 100 Hz, 1 ms, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ViewSonic
Kategori: Skærme
Vægt: 33.33g
EAN: 0766907035070
Varenr.: 2174587

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ViewSonic VA2732-H-2 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ViewSonic VA2732-H-2 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK788 kr788 krKøb
2Boligcenter DK1.359 kr1.359 krKøb
3Vivas DK1.379 kr2.578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ViewSonic VA2732-H-2 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz

PriceData har fulgt prisen på ViewSonic VA2732-H-2 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz i 140 dage. Den nuværende pris er 788 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for ViewSonic VA2732-H-2 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for ViewSonic VA2732-H-2 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. jan. 2026788 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret