Gå til hovedindhold

Lenovo L27-4e IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz

LenovoComputerskærmeEAN: 0198157460829
Pris fra 693 krtil 950 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 257 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 619 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Lenovo L27-4e IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 693 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo L27-4e IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz
693 kr
Til butik
Lenovo L27-4e IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz billede

Produktinformation

Lenovo L27-4e - LED-skærm - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA - ravnsort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 68CDKAC1EU
EAN: 0198157460829
Varenr.: 1003622798
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Lenovo L27-4e - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
-27%699 kr
Før 960 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
27" Lenovo L27-4e - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

Lenovo L27-4e LED monitor leverer præcise farver og jævne billeder til produktivitet og almindelig multimedia, med et IPS-panel for brede synsvinkler. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Forbindelser: HDMI, VGA Særlige funktioner: 99% sRGB; Anti-refleksbelægning; Tilt-justering Balanceret farvegengivelse, god lysstyrke og fleksible tilslutningsmuligheder sikrer behagelig multitasking og fornøjelig medieafspilning på tværs af opgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 68CDKAC1EU
EAN: 0198157460829
Varenr.: 3394304
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Lenovo L27-4e Full HD IPS 100 Hz - sort
-21%779 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 27" Lenovo L27-4e Full HD IPS 100 Hz - sort billede

Produktinformation

Fordele ved 27" skærm til arbejde og underholdningLenovo L27-4e er en elegant 27" Full HD skærm med IPS-panel, der giver brede betragtningsvinkler på 178° og naturlige farver. Den matte, antirefleks skærm og tynde kanter gør den ideel til både hjemmekontoret og multimedier. Med op til 100 Hz opdateringsfrekvens og 4 ms (GTG) i hurtig-tilstand får du glat visning i hverdagsbrug, let gaming og video.Designet til en ren og praktisk arbejdspladsDet slanke, ravnesorte design passer på ethvert skrivebord. Skærmen har kabelstyring, vippejustering fra -5 til 22° og VESA 100 × 100 mm, så den nemt kan monteres på arm eller væg. Tilslutning er ligetil med HDMI 1.4 og VGA, og den interne strømforsyning holder opsætningen enkel.Skærmstørrelse: 68,6 cm (27")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Panel: IPS, flad, 8-bit, W-LED bagbelysningLysstyrke: 300 cd/m²Kontrast: 1.500:1 (typ.), 3.000.000:1 (dynamisk)Opdateringsfrekvens: op til 100 HzResponstid: 6 ms (typ.), 4 ms (GTG hurtig)Farver: 16,7 mio., sRGB-dækning: 99 %Betragtningsvinkler: 178°/178°Antirefleks: JaIndgange: 1× HDMI 1.4, 1× VGAUSB-hub/hovedtelefonudgang: NejHøjttalere/kamera: NejErgonomi: VESA 100 × 100 mm, vippe -5° til 22°, kabelstyring, Kensington-låsEnergiklasse (SDR): D, forbrug typisk 17,3 WMål med stander (H × B × D): 44,35 × 61,19 × 21,0 cmVægt med/uden stander: 4,1 kg / 3,7 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Vægt: 8.74g
EAN: 0198157460829
Varenr.: 1941303
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Lenovo L27-4e Full HD IPS 100 Hz - sort
-21%799 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo L27-4e IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz
899 kr
Til butik
Gå til Dalgaard-IT
TrustScore 4 ud af 53,7
E-mærke certificeret
Skærm 27" Lenovo L27-4e 100 Hz
950 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo L27-4e IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo L27-4e IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK693 kr693 krKøb
2Proshop DK699 kr738 krKøb
3Boligcenter DK779 kr779 krKøb
4Vivas DK799 kr888 krKøb
5Ultrashop899 kr899 krKøb
6Dalgaard-IT950 kr950 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo L27-4e IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz

PriceData har fulgt prisen på Lenovo L27-4e IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 619 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 952 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 747 kr.

Den nuværende pris på 693 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Lenovo L27-4e IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Lenovo L27-4e IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026693 kr11 kr (2%)
22. maj 2026704 kr7 kr (1%)
19. maj 2026711 kr7 kr (1%)
16. maj 2026704 kr7 kr (1%)
14. maj 2026711 kr7 kr (1%)
13. maj 2026718 kr7 kr (1%)
11. maj 2026725 kr7 kr (1%)
9. maj 2026732 kr7 kr (1%)
7. maj 2026739 kr7 kr (1%)
6. maj 2026746 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret