Gå til hovedindhold

VIEGA SANPRESS tee 35mm x ½ af rødgods, med SC-Contur med indvendig gevind

ViegaSanitetEAN: 4015211121945
Pris fra 293 krtil 1.213,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 920,75 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 280 kr 6. maj

Sammenlign priser på VIEGA SANPRESS tee 35mm x ½ af rødgods, med SC-Contur med indvendig gevind og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 293 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega T-stykke, brugsvand, 35 x 1/2" x 35 mm
293 kr
Til butik
Viega T-stykke, brugsvand, 35 x 1/2" x 35 mm billede

Produktinformation

Viega Sanpress 35 x 1/2" x 35 mm T-stykke til brugsvand Egenskaber: Til Brugsvand, regnvand, trykluftanlæg landbrug, industribrug Rødgods eller siliciumbronze Prestilslutning

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 35 x 1/2 x 35 mm
EAN: 4015211121945
Varenr.: 035533365
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress T-stykke 35 x 1/2" x 35 mm rødgods
293 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega T-stykke, brugsvand, 35 x 1/2" x 35 mm
297 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress t-stykke 35-1/2-35 mm med muffe
297 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA SANPRESS tee 35mm x ½ af rødgods, med SC-Contur med indvendig gevind
304 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
35 x 1/2" x 35 mm Tee Sanpress
313,35 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega T-stykke, brugsvand, 35 x 1/2" x 35 mm
329 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress t-stykke mf 35x1/2x35
342,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress t-stykke 35-1/2-35 mm med muffe
1.213,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA SANPRESS tee 35mm x ½ af rødgods, med SC-Contur med indvendig gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA SANPRESS tee 35mm x ½ af rødgods, med SC-Contur med indvendig gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK293 kr293 krKøb
2Proshop DK293 kr332 krKøb
3LavprisVVS297 kr297 krKøb
4Elvvs.dk297 kr297 krKøb
5CS MEGASTORE DK304 kr343 krKøb
6EL-GROSSISTEN313,35 kr313,35 krKøb
7CompletVVS329 kr329 krKøb
8MaintainIt342,5 kr342,5 krKøb
9vvsfittings.dk1.213,75 kr1.213,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA SANPRESS tee 35mm x ½ af rødgods, med SC-Contur med indvendig gevind

PriceData har fulgt prisen på VIEGA SANPRESS tee 35mm x ½ af rødgods, med SC-Contur med indvendig gevind i 177 dage. Laveste pris i perioden er 271 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 293 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 282 kr.

Den nuværende pris på 293 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for VIEGA SANPRESS tee 35mm x ½ af rødgods, med SC-Contur med indvendig gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for VIEGA SANPRESS tee 35mm x ½ af rødgods, med SC-Contur med indvendig gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026293 kr1 kr (0%)
28. maj 2026292 kr1 kr (0%)
27. maj 2026293 kr1 kr (0%)
14. maj 2026292 kr10 kr (4%)
7. maj 2026282 kr2 kr (1%)
6. maj 2026280 kr2 kr (1%)
21. apr. 2026282 kr4 kr (1%)
14. feb. 2026286 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026287 kr5 kr (2%)
7. jan. 2026282 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret