Gå til hovedindhold

VIEGA SANPRESS tee 35 mm af rødgods med SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211115265
Pris fra 262 krtil 1.187,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 925,5 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA SANPRESS tee 35 mm af rødgods med SC-Contur og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress T-stykke 35 mm rødgods
262 kr
Til butik
Viega Sanpress T-stykke 35 mm rødgods billede

Produktinformation

Sanpress T-stykke 35 mm rødgods

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Pressroer og fittings
Artikel nr.: 115265
EAN: 4015211115265
Varenr.: 2904529
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega T-stykke, brugsvand, 35 mm
262 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA SANPRESS tee 35 mm af rødgods med SC-Contur
267 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega T-stykke, brugsvand, 35 mm
279 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega T-stykke, brugsvand, 35 mm
279 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress t-stykke mf/mf 35
313,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS T-STYKKE MF/MF 35
379,64 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress t-stykke 35 mm
443 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress t-stykke 35 mm
1.187,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA SANPRESS tee 35 mm af rødgods med SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA SANPRESS tee 35 mm af rødgods med SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK262 kr301 krKøb
2LavprisVVS262 kr262 krKøb
3CS MEGASTORE DK267 kr306 krKøb
4BilligVVS DK279 kr279 krKøb
5CompletVVS279 kr279 krKøb
6MaintainIt313,75 kr313,75 krKøb
7EL-GROSSISTEN379,64 kr379,64 krKøb
8Elvvs.dk443 kr443 krKøb
9vvsfittings.dk1.187,5 kr1.187,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA SANPRESS tee 35 mm af rødgods med SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA SANPRESS tee 35 mm af rødgods med SC-Contur i 165 dage. Laveste pris i perioden er 258 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 268 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for VIEGA SANPRESS tee 35 mm af rødgods med SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for VIEGA SANPRESS tee 35 mm af rødgods med SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026262 kr16 kr (6%)
12. maj 2026278 kr2 kr (1%)
8. maj 2026276 kr3 kr (1%)
7. jan. 2026273 kr7 kr (3%)
2. jan. 2026266 kr4 kr (2%)
21. dec. 2025262 kr4 kr (2%)
20. dec. 2025258 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret