Gå til hovedindhold

VIEGA SANPRESS tee 28 mm af rødgods med SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211111915
Pris fra 205 krtil 937,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 732,5 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA SANPRESS tee 28 mm af rødgods med SC-Contur og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress T-stykke 28 mm rødgods
205 kr
Til butik
Viega Sanpress T-stykke 28 mm rødgods billede

Produktinformation

Sanpress T-stykke 28 mm rødgods

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Pressroer og fittings
Artikel nr.: 111915
EAN: 4015211111915
Varenr.: 2904531
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega T-stykke, brugsvand, 28 mm
205 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA SANPRESS tee 28 mm af rødgods med SC-Contur
209 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega T-stykke, brugsvand, 28 mm
218 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega T-stykke, brugsvand, 28 mm
219 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS T-STYKKE MF/MF 28
223,78 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress t-stykke 28 mm
226 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress t-stykke mf/mf 28
246,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress t-stykke 28 mm
937,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA SANPRESS tee 28 mm af rødgods med SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA SANPRESS tee 28 mm af rødgods med SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK205 kr244 krKøb
2LavprisVVS205 kr205 krKøb
3CS MEGASTORE DK209 kr248 krKøb
4BilligVVS DK218 kr218 krKøb
5CompletVVS219 kr219 krKøb
6EL-GROSSISTEN223,78 kr223,78 krKøb
7Elvvs.dk226 kr226 krKøb
8MaintainIt246,25 kr246,25 krKøb
9vvsfittings.dk937,5 kr937,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA SANPRESS tee 28 mm af rødgods med SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA SANPRESS tee 28 mm af rødgods med SC-Contur i 176 dage. Laveste pris i perioden er 204 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 214 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 205 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for VIEGA SANPRESS tee 28 mm af rødgods med SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for VIEGA SANPRESS tee 28 mm af rødgods med SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026205 kr8 kr (4%)
14. feb. 2026213 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026214 kr6 kr (3%)
2. jan. 2026208 kr4 kr (2%)
1. jan. 2026204 kr4 kr (2%)
31. dec. 2025208 kr4 kr (2%)
9. dec. 2025204 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret