Gå til hovedindhold

VIEGA Inox muffe 15 mm Inox, rustfri stål, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211436155
Pris fra 41 krtil 69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (41% besparelse)

Sammenlign priser på VIEGA Inox muffe 15 mm Inox, rustfri stål, SC-Contur og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Inox muffe 15 mm Inox, rustfri stål, SC-Contur
41 kr
Til butik
VIEGA Inox muffe 15 mm Inox, rustfri stål, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 436155
EAN: 4015211436155
Varenr.: 3343595
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress inox muffe 15 mm rustfrit stål
41 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Inox Muffe 15
44,49 kr
Til butik
Sanpress Inox Muffe 15 billede

Produktinformation

Sanpress INOX med SC-Contur I den aktuelle korrosionsstandard DIN EN 12502-4 anføres, at rustfrit ståls modstandsdygtighed især over for klorid stiger i takt med et stigende molybdænindhold (side 6, 5.2.2 Materialeegenskabernes indflydelse). Derfor anvend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Pipe Adapters & Bushings
EAN: 4015211436155
Varenr.: 8014887125314
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress rustfri muffe t/brugsvand 15 mm
46 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress inox muffe 15
46,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS INOX MUFFE 15
49,61 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanpress rustfri muffe til brugsvand 15 mm
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Inox muffe 15 mm Inox, rustfri stål, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Inox muffe 15 mm Inox, rustfri stål, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb
2Proshop DK41 kr80 krKøb
3Billigelogvvs.dk44,49 kr44,49 krKøb
4BilligVVS DK46 kr46 krKøb
5MaintainIt46,25 kr46,25 krKøb
6EL-GROSSISTEN49,61 kr49,61 krKøb
7CompletVVS69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Inox muffe 15 mm Inox, rustfri stål, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Inox muffe 15 mm Inox, rustfri stål, SC-Contur i 146 dage. Den nuværende pris er 41 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for VIEGA Inox muffe 15 mm Inox, rustfri stål, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for VIEGA Inox muffe 15 mm Inox, rustfri stål, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. jan. 202641 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret