Gå til hovedindhold

Viega reduktionskobling 35 x 22 mm (105792)

ViegaSanitetEAN: 4015211105792
Pris fra 29 krtil 170 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 141 kr (83% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Viega reduktionskobling 35 x 22 mm (105792) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loddereduktionsstykke, 35 x 22 mm
29 kr
Til butik
Loddereduktionsstykke, 35 x 22 mm billede

Produktinformation

Kobberrør og loddefittings anvendes bl.a. til brugsvand og central- eller fjernvarmesystemer. Kobberrør og loddefittings er fremstillet af ubehandlet kobber. Der findes både bløde og hårde kobberrør. De bløde er meget fleksible og kan nemt bukkes efter be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: copper
Størrelse: 35x22
EAN: 4015211105792
Varenr.: 042243371
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Loddereduktionsstykke, 35 x 22 mm
29 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
35 x 22 mm Lodde reduktion nippel/muffe
41,55 kr
Til butik
35 x 22 mm Lodde reduktion nippel/muffe billede

Produktinformation

Kobberrør og loddefittings anvendes bl.a. til brugsvand og central- eller fjernvarmesystemer. Kobberrør og loddefittings er fremstillet af ubehandlet kobber.Der findes både bløde og hårde kobberrør. De bløde er meget fleksible og kan nemt bukkes efter beh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4015211105792
Varenr.: 15840192135503
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loddereduktionsstykke, 35 x 22 mm
50 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lodde ansatsnippel, 35 x 22 mm
108 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega reduktionskobling 35 x 22 mm (105792)
170 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega reduktionskobling 35 x 22 mm (105792) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega reduktionskobling 35 x 22 mm (105792) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK29 kr29 krKøb
2LavprisVVS29 kr29 krKøb
3EL-GROSSISTEN41,55 kr41,55 krKøb
4CompletVVS50 kr50 krKøb
5WATTOO.DK108 kr108 krKøb
6CS MEGASTORE DK170 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega reduktionskobling 35 x 22 mm (105792)

PriceData har fulgt prisen på Viega reduktionskobling 35 x 22 mm (105792) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 74% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Viega reduktionskobling 35 x 22 mm (105792). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Viega reduktionskobling 35 x 22 mm (105792) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202629 kr12,55 kr (30%)
16. maj 202641,55 kr12,55 kr (43%)
18. apr. 202629 kr1 kr (3%)
17. apr. 202630 kr1 kr (3%)
9. mar. 202629 kr1 kr (3%)
8. mar. 202630 kr1 kr (3%)
4. mar. 202629 kr79 kr (73%)
3. mar. 2026108 kr66,45 kr (160%)
17. feb. 202641,55 kr12,55 kr (43%)
14. feb. 202629 kr7 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret