Gå til hovedindhold

Viega Conex reduktionskobling serie 5000 22 x 18 mm 5240022018000

ViegaSanitetEAN: 4011860159308
Pris fra 11 krtil 43,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 32,25 kr (75% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Conex reduktionskobling serie 5000 22 x 18 mm 5240022018000 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Loddereduktionsmuffe, 22 x 18 mm
11 kr
Til butik
Loddereduktionsmuffe, 22 x 18 mm billede

Produktinformation

Kobberrør og loddefittings anvendes bl.a. til brugsvand og central- eller fjernvarmesystemer. Kobberrør og loddefittings er fremstillet af ubehandlet kobber. Anvendes til lodning af kobberrør. Anvend loddetin med 2% sølv, samt loddefedt og flussmiddel.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: copper
Størrelse: 22x18mm
EAN: 4011860159308
Varenr.: 042240272
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loddereduktionsmuffe, 22 x 18 mm
12 kr
Til butik
Loddereduktionsmuffe, 22 x 18 mm billede

Produktinformation

Kobberrør og loddefittings anvendes bl.a. til brugsvand og central- eller fjernvarmesystemer. Kobberrør og loddefittings er fremstillet af ubehandlet kobber. Der findes både bløde og hårde kobberrør. De bløde er meget fleksible og kan nemt bukkes efter be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: copper
Størrelse: 22x18mm
EAN: 4011860159308
Varenr.: 042240272
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loddereduktionsmuffe, 22 x 18 mm
12 kr
Til butik
Loddereduktionsmuffe, 22 x 18 mm billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: VVS fittings
Farve: copper
Størrelse: 22x18mm
EAN: 4011860159308
Varenr.: 042240272
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 x 18 mm Lodde reduktion muffe/muffe
13,06 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Conex reduktionskobling serie 5000 22 x 18 mm 5240022018000
25,53 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lodde muffe, reduktion, 22 x 18 mm
43,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Conex reduktionskobling serie 5000 22 x 18 mm 5240022018000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Conex reduktionskobling serie 5000 22 x 18 mm 5240022018000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS11 kr11 krKøb
2BilligVVS DK12 kr12 krKøb
3CompletVVS12 kr12 krKøb
4EL-GROSSISTEN13,06 kr13,06 krKøb
5CS MEGASTORE DK25,53 kr64,53 krKøb
6WATTOO.DK43,25 kr43,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Conex reduktionskobling serie 5000 22 x 18 mm 5240022018000

PriceData har fulgt prisen på Conex reduktionskobling serie 5000 22 x 18 mm 5240022018000 i 85 dage. Laveste pris i perioden er 11 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 13,06 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 11 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Conex reduktionskobling serie 5000 22 x 18 mm 5240022018000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Conex reduktionskobling serie 5000 22 x 18 mm 5240022018000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202611 kr1 kr (8%)
17. maj 202612 kr1,06 kr (8%)
16. maj 202613,06 kr1,06 kr (9%)
9. mar. 202612 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret