Gå til hovedindhold

Viega Raxofix T-stykke 25 x 3/4" x 25 mm rødgods

ViegaEludstyrEAN: 4015211647155
Pris fra 184 krtil 216 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 182 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Viega Raxofix T-stykke 25 x 3/4" x 25 mm rødgods og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raxofix T-stykke 25 x 3/4 x 25 mm rødgods
184 kr
Til butik
Raxofix T-stykke 25 x 3/4 x 25 mm rødgods billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 647155
EAN: 4015211647155
Varenr.: 3344047
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Raxofix T-stykke 25x3/4"x25mm
189 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
25 mm x 3/4" x 25 mm Tee med SC Raxofix
195,66 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Raxofix T-Stykke 25X3/4X25
209,55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Raxofix t-stykke 25x3/4x25
213,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Raxofix T-stykke 25 x 3/4" x 25 mm rødgods
216 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Raxofix T-stykke 25 x 3/4" x 25 mm rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Raxofix T-stykke 25 x 3/4" x 25 mm rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK184 kr223 krKøb
2Elvvs.dk189 kr189 krKøb
3EL-GROSSISTEN195,66 kr195,66 krKøb
4Billigelogvvs.dk209,55 kr209,55 krKøb
5MaintainIt213,75 kr213,75 krKøb
6Proshop DK216 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Raxofix T-stykke 25 x 3/4" x 25 mm rødgods

PriceData har fulgt prisen på Viega Raxofix T-stykke 25 x 3/4" x 25 mm rødgods i 165 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Viega Raxofix T-stykke 25 x 3/4" x 25 mm rødgods. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Viega Raxofix T-stykke 25 x 3/4" x 25 mm rødgods de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026184 kr2 kr (1%)
6. apr. 2026182 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026183 kr11,7 kr (6%)
21. mar. 2026194,7 kr
20. mar. 2026195 kr
17. mar. 2026194,7 kr
16. mar. 2026195 kr
4. mar. 2026194,7 kr
3. mar. 2026195 kr
10. feb. 2026194,7 kr7,3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret