Gå til hovedindhold

Viega Raxofix T-stykke 20 x 16 x 20 mm rødgods

ViegaSanitetEAN: 4015211647315
Pris fra 87 krtil 105 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Viega Raxofix T-stykke 20 x 16 x 20 mm rødgods og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raxofix T-stykke 20 x 16 x 20 mm rødgods
87 kr
Til butik
Raxofix T-stykke 20 x 16 x 20 mm rødgods billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 647315
EAN: 4015211647315
Varenr.: 3344057
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
20 x 16 x 20 mm Tee med SC Raxofix
102,29 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Raxofix T-stykke 20 x 16 x 20 mm rødgods
103 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Raxofix t-stykke 20x16x20
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Raxofix T-stykke 20 x 16 x 20 mm rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Raxofix T-stykke 20 x 16 x 20 mm rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK87 kr126 krKøb
2EL-GROSSISTEN102,29 kr102,29 krKøb
3Proshop DK103 kr142 krKøb
4MaintainIt105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Raxofix T-stykke 20 x 16 x 20 mm rødgods

PriceData har fulgt prisen på Viega Raxofix T-stykke 20 x 16 x 20 mm rødgods i 171 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Viega Raxofix T-stykke 20 x 16 x 20 mm rødgods. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Viega Raxofix T-stykke 20 x 16 x 20 mm rødgods de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202687 kr2 kr (2%)
17. maj 202689 kr2 kr (2%)
11. maj 202687 kr4 kr (4%)
6. maj 202691 kr3 kr (3%)
5. maj 202694 kr3 kr (3%)
1. maj 202691 kr4,06 kr (4%)
30. apr. 202695,06 kr4,06 kr (4%)
17. apr. 202691 kr2 kr (2%)
16. apr. 202689 kr2 kr (2%)
14. apr. 202691 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret