Gå til hovedindhold

VIEGA Raxofix rør 25x2,7mm i rulle 50m - (50 meter)

VIEGASanitetEAN: 4015211714604
Pris fra 63,32 krtil 3.590 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.526,68 kr (98% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA Raxofix rør 25x2,7mm i rulle 50m - (50 meter) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63.32 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
25 x 2,7 mm Raxofix rør rulle af 50 meter
63,32 kr
Til butik
25 x 2,7 mm Raxofix rør rulle af 50 meter billede

Produktinformation

RAXOFIX RØR, 50 M/RL., 25 mm X 2,7 mm

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
EAN: 4015211714604
Varenr.: 15843768500559
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Raxofix rør 25mm i rulle 50m
65 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Raxofix rør 25x2,7mm i rulle 50m - (50 meter)
3.590 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Raxofix rør 25x2,7mm i rulle 50m - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Raxofix rør 25x2,7mm i rulle 50m - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN63,32 kr63,32 krKøb
2MaintainIt65 kr65 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.590 kr3.789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Raxofix rør 25x2,7mm i rulle 50m - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Raxofix rør 25x2,7mm i rulle 50m - (50 meter) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 63,32 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 3.557 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.271 kr.

Den nuværende pris på 63,32 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for VIEGA Raxofix rør 25x2,7mm i rulle 50m - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for VIEGA Raxofix rør 25x2,7mm i rulle 50m - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202663,32 kr1,68 kr (3%)
23. maj 202665 kr1,68 kr (3%)
9. maj 202663,32 kr6,51 kr (9%)
7. maj 202669,83 kr
6. maj 202670 kr
15. apr. 202669,83 kr4,83 kr (7%)
4. apr. 202665 kr4,83 kr (7%)
3. apr. 202669,83 kr4,83 kr (7%)
29. mar. 202665 kr4,83 kr (7%)
27. mar. 202669,83 kr4,83 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret