Gå til hovedindhold

Viega Prevista Dry WC-element i højde 1120 mm og bredde 500 mm - vægunderstøttet & frontbetjent med kompatible betjeningsplader

ViegaSanitetEAN: 4015211803391
Pris fra 1.435,29 krtil 2.050 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 614,71 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.435 kr 30. maj

Sammenlign priser på Viega Prevista Dry WC-element i højde 1120 mm og bredde 500 mm - vægunderstøttet & frontbetjent med kompatible betjeningsplader og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1435.29 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VIEGA Prevista cisterne 1120 mm
1.435,29 kr
Til butik
VIEGA Prevista cisterne 1120 mm billede

Produktinformation

Prevista Dry WC element i højde 1120 mm og bredde 500 mm med bruse WC tilslutning. Inklusiv Prevista Dry fastgørelsessæt model 8570.36. Kompatibel med alle WC betjeningsplader for Prevista. Integration i Prevista Dry Plus. 2-skylsteknik. Frontbetjent. Uds...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4015211803391
Varenr.: 15843983360335
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Prevista Dry indbygningscisterne, 112 cm
1.599 kr
Til butik
Viega Prevista Dry indbygningscisterne, 112 cm billede

Produktinformation

Frontbetjent indbygningscisterne højde 112 cm Indbygningscisternen er forberedt både til douchetoiletter og til berøringsfrie betjeningsplader med LED-lys (Fra Viega). Model 8522 Anvendes til væghængte toiletter Indstillelig højde fra 0-20 cm Boltafsta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: grey
Størrelse: 1120 mm x 500 mm
EAN: 4015211803391
Varenr.: 617362430
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Prevista Dry indbygningscisterne, 112 cm
1.799 kr
Til butik
Viega Prevista Dry indbygningscisterne, 112 cm billede

Produktinformation

Viega Prevista Dry indbygningscisterne frontbetjent højde 112 cm Indbygningscisternen er forberedt til den digitale udvikling. Både til douchetoiletter og til berøringsfrie betjeningsplader med LED-lys. For passende betjeningsplader se relaterede produkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Toilettet
Størrelse: 1120 mm x 500 mm
EAN: 4015211803391
Varenr.: 617362430
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Prevista Dry WC-element i højde 1120 mm og bredde 500 mm - vægunderstøttet & frontbetjent med kompatible betjeningsplader
1.867 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Prevista dry wc element 1120 mm
2.050 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Prevista Dry WC-element i højde 1120 mm og bredde 500 mm - vægunderstøttet & frontbetjent med kompatible betjeningsplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Prevista Dry WC-element i højde 1120 mm og bredde 500 mm - vægunderstøttet & frontbetjent med kompatible betjeningsplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.435,29 kr1.435,29 krKøb
2CompletVVS1.599 kr1.599 krKøb
3BilligVVS DK1.799 kr1.799 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.867 kr1.867 krKøb
5MaintainIt2.050 kr2.050 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Prevista Dry WC-element i højde 1120 mm og bredde 500 mm - vægunderstøttet & frontbetjent med kompatible betjeningsplader

PriceData har fulgt prisen på Viega Prevista Dry WC-element i højde 1120 mm og bredde 500 mm - vægunderstøttet & frontbetjent med kompatible betjeningsplader i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.435 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.760,26 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.610 kr.

Den nuværende pris på 1.435,29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Viega Prevista Dry WC-element i højde 1120 mm og bredde 500 mm - vægunderstøttet & frontbetjent med kompatible betjeningsplader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Viega Prevista Dry WC-element i højde 1120 mm og bredde 500 mm - vægunderstøttet & frontbetjent med kompatible betjeningsplader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.435,29 kr
30. maj 20261.435 kr
24. maj 20261.435,29 kr242,71 kr (14%)
23. maj 20261.678 kr242,71 kr (17%)
21. maj 20261.435,29 kr242,71 kr (14%)
17. maj 20261.678 kr82,26 kr (5%)
16. maj 20261.760,26 kr82,26 kr (5%)
12. maj 20261.678 kr21 kr (1%)
11. maj 20261.699 kr21 kr (1%)
18. apr. 20261.678 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret