Gå til hovedindhold

Viega Prestabo T-stykke til varmeanlæg 22 mm i forzinket stål

ViegaSanitetEAN: 4015211558635
Pris fra 51 krtil 75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 50 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Viega Prestabo T-stykke til varmeanlæg 22 mm i forzinket stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Prestabo T-stykke 22 mm forzinket stål
51 kr
Til butik
Viega Prestabo T-stykke 22 mm forzinket stål billede

Produktinformation

Prestabo T-stykke med SC-Contur - forzinket, ulegeret stål - prestilslutning. Med EPDM pakninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Pressroer og fittings
Artikel nr.: 558635
EAN: 4015211558635
Varenr.: 2905541
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Prestabo T-stykke til varmeanlæg 22 mm i forzinket stål
51 kr
Til butik
Viega Prestabo T-stykke til varmeanlæg 22 mm i forzinket stål billede

Produktinformation

Viega Prestabo presfittingssystem til anvendes i varmeanlæg. Samlingerne på presrør- og fittings udføres ved at røret stikkes i presfittingen til den markerede indstiksdybde, hvorefter de to presses sammen med en V-profil presbakke. For at undgå beskadige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: zinc
Størrelse: 22mm
EAN: 4015211558635
Varenr.: 033930022
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Prestabo T-stykke 22 mm af ulegeret stål SC-kontur
54,68 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Prestabo forzinket T-stykke t/varmeanlæg 22 mm
59 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Prestabo t-stykke 22
60 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 mm Prestabo tee
64,83 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Prestabo forzinket T-stykke til varmeanlæg 22 mm
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Prestabo T-stykke til varmeanlæg 22 mm i forzinket stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Prestabo T-stykke til varmeanlæg 22 mm i forzinket stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK51 kr90 krKøb
2LavprisVVS51 kr51 krKøb
3CS MEGASTORE DK54,68 kr93,68 krKøb
4BilligVVS DK59 kr59 krKøb
5MaintainIt60 kr60 krKøb
6EL-GROSSISTEN64,83 kr64,83 krKøb
7CompletVVS75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Prestabo T-stykke til varmeanlæg 22 mm i forzinket stål

PriceData har fulgt prisen på Viega Prestabo T-stykke til varmeanlæg 22 mm i forzinket stål i 146 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Viega Prestabo T-stykke til varmeanlæg 22 mm i forzinket stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Viega Prestabo T-stykke til varmeanlæg 22 mm i forzinket stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202651 kr1 kr (2%)
29. apr. 202650 kr1 kr (2%)
15. apr. 202651 kr1 kr (2%)
10. apr. 202652 kr1 kr (2%)
8. jan. 202651 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret