Gå til hovedindhold

Viega Prestabo overgang 35 x 1 1/4" muffe/muffe forzinket stål

ViegaSanitetEAN: 4015211642204
Pris fra 107 krtil 126,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 19,25 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Viega Prestabo overgang 35 x 1 1/4" muffe/muffe forzinket stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Prestabo overgang 35 x 1 1/4 muffe/muffe forzinket stål
107 kr
Til butik
Prestabo overgang 35 x 1 1/4 muffe/muffe forzinket stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 642204
EAN: 4015211642204
Varenr.: 5964705
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Prestabo overgang 35 x 1 1/4" muffe/muffe forzinket stål
107 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
35 mm x 1.1/4" Prestabo overgang
114,96 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Prestabo overgang 35x1 1/4"" m/m
126,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Prestabo overgang 35 x 1 1/4" muffe/muffe forzinket stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Prestabo overgang 35 x 1 1/4" muffe/muffe forzinket stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
2Proshop DK107 kr146 krKøb
3EL-GROSSISTEN114,96 kr114,96 krKøb
4MaintainIt126,25 kr126,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Prestabo overgang 35 x 1 1/4" muffe/muffe forzinket stål

PriceData har fulgt prisen på Viega Prestabo overgang 35 x 1 1/4" muffe/muffe forzinket stål i 154 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Viega Prestabo overgang 35 x 1 1/4" muffe/muffe forzinket stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Viega Prestabo overgang 35 x 1 1/4" muffe/muffe forzinket stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026107 kr1 kr (1%)
12. maj 2026108 kr1 kr (1%)
8. maj 2026107 kr3 kr (3%)
22. apr. 2026104 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026103 kr6 kr (6%)
20. jan. 2026109 kr1 kr (1%)
2. jan. 2026108 kr3 kr (3%)
1. jan. 2026105 kr3 kr (3%)
31. dec. 2025108 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret