Gå til hovedindhold

VIEGA Prestabo muffe 35mm af ulegeret stål SC-contur

ViegaSanitetEAN: 4015211558024
Pris fra 39 krtil 48,88 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 9,88 kr (20% besparelse)

Sammenlign priser på VIEGA Prestabo muffe 35mm af ulegeret stål SC-contur og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Prestabo muffe 35 mm forzinket stål
39 kr
Til butik
Viega Prestabo muffe 35 mm forzinket stål billede

Produktinformation

Prestabo muffe med SC-Contur - forzinket, ulegeret stål - prestilslutning. Med EPDM pakninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Pressroer og fittings
Artikel nr.: 558024
EAN: 4015211558024
Varenr.: 2905596
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Prestabo forzinket muffe til varmeanlæg 35 mm
41 kr
Til butik
Viega Prestabo forzinket muffe til varmeanlæg 35 mm billede

Produktinformation

Viega Prestabo er et presfittingssystem der anvendes til samling af rør i varmeanlæg. Prestabo-rør og fittings er fremstillet af stål, som udvendigt er belagt med en galvanisk zinkbelægning for en korrosionsbeskyttende effekt. Pressamlingen af rør og fitt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: VVS fittings
Farve: silver
Størrelse: 35mm
EAN: 4015211558024
Varenr.: 033915035
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Prestabo forzinket muffe t/varmeanlæg 35 mm
42 kr
Til butik
Viega Prestabo forzinket muffe t/varmeanlæg 35 mm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: silver
Størrelse: 35mm
EAN: 4015211558024
Varenr.: 033915035
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Prestabo muffe 35mm af ulegeret stål SC-contur
42,53 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Prestabo Muffe 35
43,81 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Prestabo muffe 35
45 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
35 mm Prestabo muffe
48,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Prestabo muffe 35mm af ulegeret stål SC-contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Prestabo muffe 35mm af ulegeret stål SC-contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK39 kr78 krKøb
2CompletVVS41 kr41 krKøb
3BilligVVS DK42 kr42 krKøb
4CS MEGASTORE DK42,53 kr81,53 krKøb
5Billigelogvvs.dk43,81 kr43,81 krKøb
6MaintainIt45 kr45 krKøb
7EL-GROSSISTEN48,88 kr48,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Prestabo muffe 35mm af ulegeret stål SC-contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Prestabo muffe 35mm af ulegeret stål SC-contur i 153 dage. Laveste pris i perioden er 37 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for VIEGA Prestabo muffe 35mm af ulegeret stål SC-contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for VIEGA Prestabo muffe 35mm af ulegeret stål SC-contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. jan. 202639 kr1 kr (3%)
3. jan. 202638 kr
2. jan. 202637,5 kr
1. jan. 202637 kr
31. dec. 202537,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret