Gå til hovedindhold

VIEGA Inox bøjning 45 grader 22 mm Inox, rustfri stål muffe/nippel, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211435400
Pris fra 92 krtil 139 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA Inox bøjning 45 grader 22 mm Inox, rustfri stål muffe/nippel, SC-Contur og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Inox bøjning 45 grader 22 mm Inox, rustfri stål muffe/nippel, SC-Contur
92 kr
Til butik
VIEGA Inox bøjning 45 grader 22 mm Inox, rustfri stål muffe/nippel, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 435400
EAN: 4015211435400
Varenr.: 3343546
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress Inox bøjning 45° 22 Rustfritstål/blank, 435400
92 kr
Til butik
Viega Sanpress Inox bøjning 45° 22 Rustfritstål/blank, 435400 billede

Produktinformation

Presfittingsystem med presfittings af rødgods, rør af rustfrit stål materialenr. 1.4401 og 1.4521 iht. DIN EN 10088, DIN EN 10312, DVGW-arbejdsseddel GW 541, systemtilladelse for fittings og rør iht. DVGW-arbejdsseddel W 534, til drikkevandsinstallationer iht. DIN 1988.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Pressroer og fittings
Artikel nr.: 435400
EAN: 4015211435400
Varenr.: 2904312
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress 45° bøjning med nippel til brugsvand 22 mm i rustfrit stål
93 kr
Til butik
Viega Sanpress 45° bøjning med nippel til brugsvand 22 mm i rustfrit stål billede

Produktinformation

Viega Sanpress Inox presfittingssystemtilanvendes i drikkevandsinstallationer.Samlingerne på presrør- og fittings udføres ved at røret stikkes i presfittingen til den markerede indstiksdybde, hvorefter de to presses sammen med en V-profil presbakke. For a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: silver
Størrelse: 22mm
EAN: 4015211435400
Varenr.: 035711022
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress Inox Bøjn Mf/Np 45Gr 22
113,13 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress inox bøjn mf/np 45gr 22
117,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 22 mm - 45 grader
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Inox bøjning 45 grader 22 mm Inox, rustfri stål muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Inox bøjning 45 grader 22 mm Inox, rustfri stål muffe/nippel, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK92 kr131 krKøb
2Proshop DK92 kr131 krKøb
3LavprisVVS93 kr93 krKøb
4Billigelogvvs.dk113,13 kr113,13 krKøb
5MaintainIt117,5 kr117,5 krKøb
6BilligVVS DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Inox bøjning 45 grader 22 mm Inox, rustfri stål muffe/nippel, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Inox bøjning 45 grader 22 mm Inox, rustfri stål muffe/nippel, SC-Contur i 155 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for VIEGA Inox bøjning 45 grader 22 mm Inox, rustfri stål muffe/nippel, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for VIEGA Inox bøjning 45 grader 22 mm Inox, rustfri stål muffe/nippel, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202692 kr1 kr (1%)
1. jun. 202693 kr1 kr (1%)
29. maj 202692 kr1 kr (1%)
1. maj 202693 kr1 kr (1%)
30. apr. 202694 kr1 kr (1%)
2. apr. 202693 kr1 kr (1%)
1. apr. 202692 kr1 kr (1%)
20. jan. 202693 kr1 kr (1%)
7. jan. 202692 kr2 kr (2%)
2. jan. 202690 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret