Gå til hovedindhold

Viega Indstiksstykke, nippel/muffe, 12 mm x 3/8", rdgods

ViegaSanitetEAN: 4015211117917
Pris fra 21 krtil 91 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (77% besparelse)

Sammenlign priser på Viega Indstiksstykke, nippel/muffe, 12 mm x 3/8", rdgods og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Viega Indstiksstykke, nippel/muffe, 12 mm x 3/8", rdgods
21 kr
Til butik
Viega Indstiksstykke, nippel/muffe, 12 mm x 3/8", rdgods billede

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Rdgods
EAN: 4015211117917
Varenr.: 042246012
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega indstiksstykke nippel/muffe 12 mm x 3/8" rødgods
21 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lodde Overgang Nippel/muffe 12 X 3/8"
24 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega indstiksstykke nippel/muffe 12 mm x 38 rødgods
91 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Indstiksstykke, nippel/muffe, 12 mm x 3/8", rdgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Indstiksstykke, nippel/muffe, 12 mm x 3/8", rdgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK21 kr21 krKøb
2Proshop DK21 kr60 krKøb
3Elvvs.dk24 kr24 krKøb
4CS MEGASTORE DK91 kr130 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Indstiksstykke, nippel/muffe, 12 mm x 3/8", rdgods

PriceData har fulgt prisen på Viega Indstiksstykke, nippel/muffe, 12 mm x 3/8", rdgods i 164 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 21 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Viega Indstiksstykke, nippel/muffe, 12 mm x 3/8", rdgods. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Viega Indstiksstykke, nippel/muffe, 12 mm x 3/8", rdgods de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. dec. 202521 kr2 kr (11%)
28. dec. 202519 kr2 kr (10%)
27. dec. 202521 kr2 kr (11%)
21. dec. 202519 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret