Gå til hovedindhold

Viega Blok 15mmx1/2 m/flad Bagplade, dækvinkel, dobbelt

ViegaSanitetEAN: 4015211104986
Pris fra 50,71 krtil 99 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 48,29 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Viega Blok 15mmx1/2 m/flad Bagplade, dækvinkel, dobbelt og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50.71 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Viega Blok 15X1/2
50,71 kr
Til butik
Viega Blok 15X1/2 billede

Produktinformation

Viega blok 15 mm x 1/2 Søgetermer: 0271010010 - 104986 - 719473134 - 4015211104986

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Hardware
EAN: 4015211104986
Varenr.: 8015086125378
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Viega Blok 15mmx1/2 m/flad Bagplade, dækvinkel, dobbelt
51 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Viega Blok 15 mm x " m. flad bagplade
53 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Gemini montageblok 15 mm x 1/2" x 150 mm rødgods
53 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Viega 15 mm x 1/2" montage blok
56,56 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Gemini montageblok 15 mm x 1/2 x 150 mm rødgods
65 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Messing montageblok, 15 mm x 1/2"
89 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Messing montageblok, 15 mm x 1/2"
89 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Viega Blok 15mmx1/2 m/flad Bagplade, dækvinkel, dobbelt
92,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Messing montageblok, 15 mm x 1/2"
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Blok 15mmx1/2 m/flad Bagplade, dækvinkel, dobbelt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Blok 15mmx1/2 m/flad Bagplade, dækvinkel, dobbelt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk50,71 kr50,71 krKøb
2Elvvs.dk51 kr51 krKøb
3WATTOO.DK53 kr53 krKøb
4Proshop DK53 kr92 krKøb
5EL-GROSSISTEN56,56 kr56,56 krKøb
6CS MEGASTORE DK65 kr104 krKøb
7CompletVVS89 kr89 krKøb
8LavprisVVS89 kr89 krKøb
9vvsfittings.dk92,5 kr92,5 krKøb
10BilligVVS DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Blok 15mmx1/2 m/flad Bagplade, dækvinkel, dobbelt

PriceData har fulgt prisen på Viega Blok 15mmx1/2 m/flad Bagplade, dækvinkel, dobbelt i 180 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 50,71 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Viega Blok 15mmx1/2 m/flad Bagplade, dækvinkel, dobbelt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Viega Blok 15mmx1/2 m/flad Bagplade, dækvinkel, dobbelt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202650,71 kr
19. maj 202651 kr
29. apr. 202650,71 kr
24. apr. 202650 kr
23. apr. 202650,09 kr
18. apr. 202650 kr3 kr (6%)
17. apr. 202647 kr3,09 kr (6%)
15. apr. 202650,09 kr3,09 kr (7%)
26. mar. 202647 kr3,09 kr (6%)
25. mar. 202650,09 kr3,09 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret