Gå til hovedindhold

Videodørtelefon Hikvision DS-KV6113-WPE1 - 2 MP, sort/grå

HikvisionSikkerhed i hjemmetEAN: 6931847109844
Pris fra 1.094 krtil 1.649 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 555 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.092 kr 29. maj

Sammenlign priser på Videodørtelefon Hikvision DS-KV6113-WPE1 - 2 MP, sort/grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1094 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HIKVISION DS-KV6113-WPE1(C) Villa Tür Station
1.094 kr
Til butik
HIKVISION DS-KV6113-WPE1(C) Villa Tür Station billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS-KV6113-WPE1(C)/Europe BV
EAN: 6931847109844
Varenr.: 1000960006
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Videodørtelefon Hikvision DS-KV6113-WPE1 - 2 MP, sort/grå
1.179 kr
Til butik
Videodørtelefon Hikvision DS-KV6113-WPE1 - 2 MP, sort/grå billede

Produktinformation

Fordele ved videodørtelefonFå tryghed og overblik ved hoveddøren med Hikvision DS-KV6113-WPE1. Den kompakte udendørs enhed leverer klar 1080p video via et 2 MP kamera, så du tydeligt kan se, hvem der ringer på - dag og nat. Enheden har indbygget mikrofon og højttaler for tydelig tovejskommunikation, og det elegante design i sort/grå passer diskret til facaden.Til moderne hjem og bygningerEnheden understøtter både kablet netværk (10/100 Fast Ethernet) og Wi‑Fi på 2,4 GHz. Den er IP65-klassificeret mod vejr og vind og fungerer i temperaturer fra -40 til 55 °C. En lysende ring omkring knappen gør det let for gæster at se, hvor de ringer på, og LED‑indikatorer giver visuel status. Videokomprimering via H.264 holder båndbredden nede, mens indbygget ekkodæmpning sikrer behagelige samtaler.Kamerasensor: 2 MPMaks. videoopløsning: 1.920 × 1.080 (1080p); understøtter 720pSynsvinkel: 131° vandret, 78° lodretNattesyn: Ja, IR‑LEDLyd: Indbygget mikrofon og højttaler; ekkodæmpningKnapper: 1 ringeknap med lysringNetværk: Wi‑Fi 2,4–2,4835 GHz (802.11b/g/n), Ethernet 10/100, TCP/IP, RTSPMontering: VægmonteringStrøm: DC, typisk forbrug 10 WDrift: -40 til 55 °C; 10–95 % RHTæthed: IP65Materiale: Plast; farve sort/gråMål (H × B × D): 13,8 × 6,5 × 2,7 cmVægt: 0,265 kgSoftware: Indbygget LinuxPakkens indhold: Udendørs enhed...

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Dørtelefoner
Vægt: 0.36g
EAN: 6931847109844
Varenr.: 1997902
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Videodørtelefon Hikvision DS-KV6113-WPE1 - 2 MP, sort/grå
1.199 kr
Til butik
Videodørtelefon Hikvision DS-KV6113-WPE1 - 2 MP, sort/grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Dørtelefoner
Vægt: 0.36g
EAN: 6931847109844
Varenr.: 1997902
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision Plastic Villa Door Station
1.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Videodørtelefon Hikvision DS-KV6113-WPE1 - 2 MP, sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Videodørtelefon Hikvision DS-KV6113-WPE1 - 2 MP, sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.094 kr1.094 krKøb
2Boligcenter DK1.179 kr1.179 krKøb
3Vivas DK1.199 kr1.278 krKøb
4Ultrashop1.649 kr1.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Videodørtelefon Hikvision DS-KV6113-WPE1 - 2 MP, sort/grå

PriceData har fulgt prisen på Videodørtelefon Hikvision DS-KV6113-WPE1 - 2 MP, sort/grå i 128 dage. Laveste pris i perioden er 1.092 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 2.577 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.511 kr.

Den nuværende pris på 1.094 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Videodørtelefon Hikvision DS-KV6113-WPE1 - 2 MP, sort/grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Videodørtelefon Hikvision DS-KV6113-WPE1 - 2 MP, sort/grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.094 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.093 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.092 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.093 kr86 kr (7%)
24. maj 20261.179 kr10 kr (1%)
21. maj 20261.169 kr10 kr (1%)
17. maj 20261.179 kr10 kr (1%)
13. maj 20261.169 kr10 kr (1%)
7. maj 20261.179 kr10 kr (1%)
5. maj 20261.169 kr480 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret