Gå til hovedindhold

NO NAME Victron Orion Smart Omformer Galvaniseret Adskildt dc/dc 24-12v-36

NO NAMESejlads og raftingEAN: 8719076047711
Pris fra 1.999 krtil 2.699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 700 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.979,15 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Victron Orion Smart Omformer Galvaniseret Adskildt dc/dc 24-12v-36 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1999 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Victron Orion-Tr Smart 24/12-30A - isoleret DC-DC lader
1.999 kr
Til butik
Victron Orion-Tr Smart 24/12-30A - isoleret DC-DC lader billede

Produktinformation

Isoleret DC-DC lader til køretøjer og bådeVictron Orion-Tr Smart 24/12-30A er en kompakt, isoleret DC-DC lader, der omformer 24 V ind til 12 V ud - ideel i autoudstyr, campere og både, hvor du vil lade et 12 V system fra et 24 V net. Med smart styring og robust konstruktion er den skabt til drift i elektriske køretøjer og maritime miljøer.Hvorfor vælge Orion-Tr Smart?Laderen leverer op til 30 A udgangsstrøm med en samlet effekt på 360 W. Den understøtter input på 16–35 V og giver et stabilt output på 10–15 V, så følsomt 12 V-udstyr forsynes pålideligt. En tydelig on/off-funktion og indikatorlys gør status let at aflæse, og Bluetooth-ikonet indikerer trådløs styring via app. Den angivne IP43-beskyttelse giver en solid modstandsdygtighed mod støv og vandstænk i passende monteringssituationer.Type: Isoleret DC-DC laderIndgangsspænding: 16–35 VUdgangsspænding: 10–15 V (12 V system)Udgangsstrøm: 30 AEffekt: 360 WBeskyttelsesgrad: IP43Serie: Orion-Tr Smart...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tilbehør til elektriske køretøjer
Vægt: 1.85g
EAN: 8719076047711
Varenr.: 2103587
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Victron Orion-Tr Smart 24/12-30A - isoleret DC-DC lader
2.019 kr
Til butik
Victron Orion-Tr Smart 24/12-30A - isoleret DC-DC lader billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tilbehør til elektriske køretøjer
Vægt: 1.85g
EAN: 8719076047711
Varenr.: 2103587
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Victron Orion Smart Omformer Galvaniseret Adskildt dc/dc 24-12v-36
2.099 kr
Til butik
Victron Orion Smart Omformer Galvaniseret Adskildt dc/dc 24-12v-36 billede

Produktinformation

Victron Orion-tr Converter DC / DC 12V-12V har en stabiliseret udgangsspænding 10-15 volt til elektrisk udstyr, der har brug for jævn driftsspænding. Passer godt til apparater / elektronik, der drives med 12,0 volt, men som ikke kan klare strømspidser og spændingsfald LED -belysning, tv og computerudstyr er eksempler på apparater / elektronik. Brug også gerne en batterioplader til vedligeholdelsesopladning til ekstra batteri til bovpropel, ankerspil og mere. Kortslutningssikker og kan tilsluttes parallelt for at øge udgangsstrømmen. Inkluderet i Victrons Smart -serie.

Produktspecifikationer

Mærke: Victron
Kategori: DC-DC omformere
Artikel nr.: ORI241236120
EAN: 8719076047711
Varenr.: 114163
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Victron Orion-Tr Smart galvanisk lader 24 - 12V - 360W
-21%2.129 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Victron Orion-Tr Smart galvanisk lader 24 - 12V - 360W - 1250252
2.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron Orion Smart Omformer Galvaniseret Adskildt dc/dc 24-12v-36 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron Orion Smart Omformer Galvaniseret Adskildt dc/dc 24-12v-36 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
2Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb
3Watski DK2.099 kr2.099 krKøb
4RenBåd.dk2.129 kr2.129 krKøb
5Anyparts2.699 kr2.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Victron Orion Smart Omformer Galvaniseret Adskildt dc/dc 24-12v-36

PriceData har fulgt prisen på Victron Orion Smart Omformer Galvaniseret Adskildt dc/dc 24-12v-36 i 87 dage. Laveste pris i perioden er 1.979,15 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 2.333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.220 kr.

Den nuværende pris på 1.999 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Victron Orion Smart Omformer Galvaniseret Adskildt dc/dc 24-12v-36. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Victron Orion Smart Omformer Galvaniseret Adskildt dc/dc 24-12v-36 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.999 kr334 kr (14%)
28. apr. 20262.333 kr88 kr (4%)
27. apr. 20262.245 kr9 kr (0%)
24. apr. 20262.236 kr6 kr (0%)
23. apr. 20262.230 kr4 kr (0%)
22. apr. 20262.234 kr3,3 kr (0%)
19. apr. 20262.237,3 kr172,1 kr (8%)
17. apr. 20262.065,2 kr86,05 kr (4%)
16. apr. 20261.979,15 kr268,85 kr (12%)
13. apr. 20262.248 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret