Gå til hovedindhold

NO NAME Victron mppt smart 100/50 regulator 700wp 12v /1400wp 24v - 1251555

Pris fra 1.447 krtil 1.829 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 382 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.344,35 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Victron mppt smart 100/50 regulator 700wp 12v /1400wp 24v - 1251555 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1447 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Victron mppt smart 100/50 regulator 700wp 12v /1400wp 24v
-21%1.447 kr
Før 1.829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Victron mppt smart 100/50 regulator 700wp 12v /1400wp 24v billede

Produktinformation

Solcelleregulator med MPPT og Bluetooth Victron SmartSolar MPPT 100/50 er en solcelleregulator til 12 V og 24 V batterisystemer med op til 50 A ladestrøm og 100 V maksimal PV open circuit-spænding. Den passer til solcelleanlæg på op til 700 Wp ved 12 V og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Victron
Kategori: Tilbehør til solpaneler
EAN: 8719076040194
Varenr.: 53936064889161
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Victron mppt Smart Solcellsregulator 100/50
1.489 kr
Til butik
Victron mppt Smart Solcellsregulator 100/50 billede

Produktinformation

Solcelleregulator fra Victron. Med den nyeste og hurtigste teknologi maksimerer og opsamler SmartSolar energi på en intelligent måde for fuldt opladning af batteriet på kortest mulig tid. SmartSolar opretholder batteriets helbred og forlænger dets levetid. SmartSolar-opladningsregulatoren oplader endda et stærkt afladet batteri. Det kan fungere med en batterispænding så lav som 0 V, forudsat at cellerne ikke er blevet permanent sulfateret eller på anden måde beskadiget. MPPT 100/50 - Maks. 50A. Passer til solpaneler op til 700W ved 12V og 1400W ved 24V.

Produktspecifikationer

Mærke: Victron
Kategori: MPPT-regulator
Artikel nr.: SCC110050210
EAN: 8719076040194
Varenr.: 114275
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Solcelleregulator MPPT 100/50 - SmartSolar
1.599 kr
Til butik
Solcelleregulator MPPT 100/50 - SmartSolar billede

Produktinformation

Fordele ved solcelleregulator MPPTSmartSolar MPPT 100/50 er en effektiv solcelleregulator til styring af opladning fra solpaneler til batteri. MPPT-teknologien hjælper med at optimere udbyttet fra dine solceller, så du får mere energi ud af samme areal - ideelt til hytte, campingvogn, båd eller off‑grid installationer.Nem overvågning og styringRegulatoren er en del af SmartSolar-serien og har Bluetooth til trådløs overvågning via app. Du kan følge spænding, strøm og historik i realtid og få overblik over ladefaserne Bulk, Absorption og Float. En klar status-LED gør det let at se driften på selve enheden.Produkttype: Solcelleregulator (MPPT)Model: SmartSolar MPPT 100/50Trådløs funktion: BluetoothVisning af ladefaser: Bulk, Absorption, Float...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Solcelleregulatorer
Vægt: 1.63g
EAN: 8719076040194
Varenr.: 1927886
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Solcelleregulator MPPT 100/50 - SmartSolar
1.619 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Victron mppt smart 100/50 regulator 700wp 12v /1400wp 24v - 1251555
1.829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron mppt smart 100/50 regulator 700wp 12v /1400wp 24v - 1251555 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron mppt smart 100/50 regulator 700wp 12v /1400wp 24v - 1251555 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk1.447 kr1.447 krKøb
2Watski DK1.489 kr1.489 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
5Anyparts1.829 kr1.829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Victron mppt smart 100/50 regulator 700wp 12v /1400wp 24v - 1251555

PriceData har fulgt prisen på Victron mppt smart 100/50 regulator 700wp 12v /1400wp 24v - 1251555 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.344,35 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 1.665 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.528 kr.

Den nuværende pris på 1.447 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Victron mppt smart 100/50 regulator 700wp 12v /1400wp 24v - 1251555. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Victron mppt smart 100/50 regulator 700wp 12v /1400wp 24v - 1251555 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.447 kr42 kr (3%)
27. maj 20261.489 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.490 kr70 kr (5%)
14. maj 20261.420 kr113 kr (7%)
13. maj 20261.533 kr5 kr (0%)
10. maj 20261.528 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.526 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.527 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.528 kr2 kr (0%)
3. maj 20261.530 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret