Gå til hovedindhold

Victron Energy BPP900465070 GX Touch 70 Wall mount

VictronLegetøjEAN: 8719076054368
Pris fra 181 krtil 419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 238 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 167,9 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Victron Energy BPP900465070 GX Touch 70 Wall mount og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Victron GX Touch 70 Wall Mount
-26%181 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Victron GX Touch 70 Wall Mount billede

Produktinformation

Vægmontering til GX Touch 70 display Victron GX Touch 70 Wall Mount er et vægmonteringsbeslag til GX Touch 70-displayet. Beslaget monteres direkte på en plan væg uden udskæring, der kræves kun tre skruer. Passer til installationer på både, i autocampere o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Victron
Kategori: Victron ladere & invertere
EAN: 8719076054368
Varenr.: 53936354197833
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Victron GX Touch 70 Wall Mount
188 kr
Til butik
Victron GX Touch 70 Wall Mount billede

Produktinformation

Vægbeslag til montering af Victron GX Touch 50 eller 70 displays211188 - Victron GX Touch 50 Wall MountPasser til: Victron GX Touch 5” display211190 - Victron GX Touch 70 Wall MountPasser til: Victron GX Touch 7” display

Produktspecifikationer

Mærke: Victron
Kategori: Batteriovervågning
Artikel nr.: 1251148
EAN: 8719076054368
Varenr.: 211190
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Victron GX Touch 70 Wall Mount - 1251148
245 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Victron Energy BPP900465070 GX Touch 70 Wall mount
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron Energy BPP900465070 GX Touch 70 Wall mount koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron Energy BPP900465070 GX Touch 70 Wall mount koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk181 kr181 krKøb
2Watski DK188 kr188 krKøb
3Anyparts245 kr245 krKøb
4CS MEGASTORE DK419 kr458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Victron Energy BPP900465070 GX Touch 70 Wall mount

PriceData har fulgt prisen på Victron Energy BPP900465070 GX Touch 70 Wall mount i 175 dage. Laveste pris i perioden er 167,9 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 181 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Victron Energy BPP900465070 GX Touch 70 Wall mount. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Victron Energy BPP900465070 GX Touch 70 Wall mount de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026181 kr7 kr (4%)
14. maj 2026188 kr3 kr (2%)
13. maj 2026191 kr1 kr (1%)
5. maj 2026190 kr22,72 kr (11%)
4. maj 2026212,72 kr7,28 kr (3%)
3. maj 2026220 kr7,28 kr (3%)
30. apr. 2026212,72 kr20,58 kr (11%)
28. apr. 2026192,14 kr2,14 kr (1%)
27. apr. 2026190 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026189 kr13,8 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret