Gå til hovedindhold

Nedis Varta Alkaline Batteri Aa 1.5 V High Energy 8-Promotional Blister

NedisLegetøjEAN: 4008496559558
Pris fra 58 krtil 124 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 4. maj

Sammenlign priser på Varta Alkaline Batteri Aa 1.5 V High Energy 8-Promotional Blister og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA High Energy 6+2
58 kr
Til butik
VARTA High Energy 6+2 billede

Produktinformation

Batteri 8 x AA type, Alkalisk

Produktspecifikationer

Mærke: VARTA
Kategori: Batteri
Artikel nr.: 4906121428
EAN: 4008496559558
Varenr.: 2834408
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta Alkaline Batteri Aa 1.5 V High Energy 8-Promotional Blister
-14%59 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Varta Alkaline Batteri Aa 1.5 V High Energy 8-Promotional Blister billede

Produktinformation

Hvis du har brug for så meget strøm, som du kan få - er det denne!, VARTA Longlife Power er den mest kraftfulde af VARTA alkaline batterier. Udviklet specielt til enheder med højt energiforbrug. Bliv uafhængig med højtydende batteristrøm, når du bruger strømkrævende enheder, såsom fjernstyret legetøj, computerudstyr eller LED-lommelygter.

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: AA
EAN: 4008496559558
Varenr.: 38-41918
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alkaline Batteri AA | 1.5 V DC | 8-Reklameblister
-13%69 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Alkaline Batteri AA | 1.5 V DC | 8-Reklameblister billede

Produktinformation

Hvis du har brug for så meget strøm, som du kan få - er det denne! VARTA Longlife Power er den mest kraftfulde af VARTA alkaline batterier. Udviklet specielt til enheder med højt energiforbrug. Bliv uafhængig med højtydende batteristrøm, når du bruger strømkrævende enheder, såsom fjernstyret legetøj, computerudstyr eller LED-lommelygter.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Legetøj
Vægt: 0.2g
Artikel nr.: NDS-VARTA-4906SO
EAN: 4008496559558
Varenr.: 87424
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Varta Alkaline Batteri Aa 1.5 V High Energy 8-Promotional Blister
124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Alkaline Batteri Aa 1.5 V High Energy 8-Promotional Blister koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Alkaline Batteri Aa 1.5 V High Energy 8-Promotional Blister koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK58 kr97 krKøb
2Teknikproffset DK59 kr108 krKøb
3Estore DK69 kr69 krKøb
4Elvvs.dk124 kr124 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Alkaline Batteri Aa 1.5 V High Energy 8-Promotional Blister

PriceData har fulgt prisen på Varta Alkaline Batteri Aa 1.5 V High Energy 8-Promotional Blister i 174 dage. Laveste pris i perioden er 11 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 53% over normalprisen. Prisen er steget 100% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Varta Alkaline Batteri Aa 1.5 V High Energy 8-Promotional Blister. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Varta Alkaline Batteri Aa 1.5 V High Energy 8-Promotional Blister de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202658 kr29 kr (100%)
4. maj 202629 kr29 kr (50%)
3. maj 202658 kr29 kr (100%)
22. apr. 202629 kr29 kr (50%)
21. apr. 202658 kr29 kr (100%)
9. apr. 202629 kr29 kr (50%)
8. apr. 202658 kr29 kr (100%)
31. mar. 202629 kr29 kr (50%)
30. mar. 202658 kr29 kr (100%)
12. mar. 202629 kr29 kr (50%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret