Gå til hovedindhold

Varta Longlife Max Power 4722 - Batteri 9V - Alkalisk

VartaLegetøjEAN: 4008496545612
Pris fra 17,06 krtil 70 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 52,94 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Varta Longlife Max Power 4722 - Batteri 9V - Alkalisk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17.06 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta Longlife Max Power 4722 - Batteri 9V - Alkalisk
17,06 kr
Til butik
Varta Longlife Max Power 4722 - Batteri 9V - Alkalisk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: 9V batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 04722 101 401
EAN: 4008496545612
Varenr.: 1829453
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Varta Longlife Power Alkaline 9V-batteri 1-pakke
29 kr
Til butik
Varta Longlife Power Alkaline 9V-batteri 1-pakke billede

Produktinformation

Varta Longlife Power Alkaline er et alkaline-batteri med en spænding på 9 V, der passer til udstyr, som specifikt kræver denne batteritype. Velegnet til røgalarm og andet udstyr Batteriet kan bruges i røgalarm, måleinstrumenter, legetøj og radioapparater, så du kan anvende samme 9 V-batteri på tværs af flere produkter. Kendte betegnelser for samme batteri Batteriet svarer til formaterne 6LR61, 6LF22 og PP3, så du nemt kan matche det med de betegnelser, der ofte fremgår af manualer og batterirum. I pakken: 1 stk. Varta Longlife Power Alkaline 9 V-batteri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: 9 V batterier
Artikel nr.: 4722101401
EAN: 4008496545612
Varenr.: 33812
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Max Tech
33 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Longlife Max Power 9V Standardbatterier
40 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Longlife Max Power 9V batteri
49 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta Longlife Max Power 9V Batteri
54 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Varta Longlife Max Power 9V 1-Blister
70 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Longlife Max Power 4722 - Batteri 9V - Alkalisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Longlife Max Power 4722 - Batteri 9V - Alkalisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK17,06 kr56,06 krKøb
2Av-Cables DK29 kr29 krKøb
3Proshop DK33 kr72 krKøb
4CompuMail DK40 kr40 krKøb
5Estore DK49 kr49 krKøb
6Teknikproffset DK54 kr103 krKøb
7Elvvs.dk70 kr70 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Longlife Max Power 4722 - Batteri 9V - Alkalisk

PriceData har fulgt prisen på Varta Longlife Max Power 4722 - Batteri 9V - Alkalisk i 172 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 17,06 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Varta Longlife Max Power 4722 - Batteri 9V - Alkalisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Varta Longlife Max Power 4722 - Batteri 9V - Alkalisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202617,06 kr
5. maj 202617,26 kr
2. maj 202617,06 kr
1. maj 202617,52 kr
21. apr. 202617,06 kr
19. apr. 202617,1 kr
15. apr. 202617,06 kr
10. apr. 202617 kr4 kr (19%)
9. apr. 202621 kr4 kr (24%)
8. apr. 202617 kr4 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret