Gå til hovedindhold

NO NAME Victron Energy Blybatteri-oplader Blue Smart IP67 12/17 12 V Ladestrøm (max.) 17 A

NO NAMEBatterierEAN: 8719076038252
Pris fra 1.031 krtil 1.369 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 338 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.003,95 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Victron Energy Blybatteri-oplader Blue Smart IP67 12/17 12 V Ladestrøm (max.) 17 A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1031 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Victron Blue Smartlader 12v 17amp ip67
1.031 kr
Til butik
Victron Blue Smartlader 12v 17amp ip67 billede

Produktinformation

Marineoplader fra Victron der kan monteres i et fugtigt miljø, da det er IP67-klassificeret. Lukket oplader uden blæser, ingen blæser - ingen lyd. Laderen har en 94% effektivitet, som er en af de højeste på markedet. Den 4-trins adaptive opladningskurve tager højde for, hvor afladet batteriet er, hvilket forlænger batteriets levetid. Den har indbygget temperatursensor og Bluetooth, så du kan have kontakt til den med andre bluetooth enheder. Dioderne viser direkte, hvor opladningen er i opladningsprocessen. Kan indstilles til forskellige batterityper, rekonditioneringstilstand* og LI-ION-batterier. Kan også bruges som strømforsyning. Test altid batteriet inden opladning, så du ikke oplader et beskadiget batteri. *Rekonditionering er specielt designet til bly / syrebatterier, der er meget afladet og derfor sulfateret Kan bruges til alle typer batterier. Fås til både 12 og 24 V.

Produktspecifikationer

Mærke: Victron
Kategori: Batteriopladere
Artikel nr.: BPC121713006
EAN: 8719076038252
Varenr.: 113335
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Victron Blue Smart lader 12V 17Amp 1 grp. IP67
-21%1.080 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Victron Blue Smart lader 12V 17Amp 1 grp. IP67 billede

Produktinformation

Vandtæt smart batterilader til 12V Victron Blue Smart IP67 12/17 er en vandtæt batterilader til 12V blysyre- og lithiumbatterier med en ladestrøm på 17A. Den er velegnet til åbne både og RIB'er, hvor laderen kan blive udsat for vejr og vand, men funge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Victron
Kategori: Victron ladere & invertere
EAN: 8719076038252
Varenr.: 53935812641097
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Victron Energy Blybatteri-oplader Blue Smart IP67 12/17 12 V Ladestrøm (max.) 17 A
1.119,33 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batterioplader Blue Smart IP67 12/17
1.169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batterioplader Blue Smart IP67 12/17
1.189 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Victron Blue Smart lader 12V 17Amp 1 grp. IP67 - 1250863
1.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron Energy Blybatteri-oplader Blue Smart IP67 12/17 12 V Ladestrøm (max.) 17 A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron Energy Blybatteri-oplader Blue Smart IP67 12/17 12 V Ladestrøm (max.) 17 A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK1.031 kr1.031 krKøb
2RenBåd.dk1.080 kr1.080 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.119,33 kr1.119,33 krKøb
4Boligcenter DK1.169 kr1.169 krKøb
5Vivas DK1.189 kr1.268 krKøb
6Anyparts1.369 kr1.369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Victron Energy Blybatteri-oplader Blue Smart IP67 12/17 12 V Ladestrøm (max.) 17 A

PriceData har fulgt prisen på Victron Energy Blybatteri-oplader Blue Smart IP67 12/17 12 V Ladestrøm (max.) 17 A i 49 dage. Laveste pris i perioden er 1.003,95 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 1.134,9 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.102 kr.

Den nuværende pris på 1.031 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Victron Energy Blybatteri-oplader Blue Smart IP67 12/17 12 V Ladestrøm (max.) 17 A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Victron Energy Blybatteri-oplader Blue Smart IP67 12/17 12 V Ladestrøm (max.) 17 A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.031 kr64 kr (6%)
14. maj 20261.095 kr27,14 kr (2%)
10. maj 20261.122,14 kr1,69 kr (0%)
9. maj 20261.120,45 kr5,16 kr (0%)
8. maj 20261.115,29 kr
7. maj 20261.115,47 kr1,12 kr (0%)
3. maj 20261.114,35 kr1,31 kr (0%)
2. maj 20261.115,66 kr1,69 kr (0%)
1. maj 20261.117,35 kr
30. apr. 20261.118,01 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret