Gå til hovedindhold

NO NAME Victron Blue Smart lader 12V 30Amp 3 grp. IP22 - 1250914

NO NAMEBatterierEAN: 8719076052401
Pris fra 1.451 krtil 2.112 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 661 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.217,76 kr 14. maj

Sammenlign priser på Victron Blue Smart lader 12V 30Amp 3 grp. IP22 - 1250914 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1451 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Victron Blue Smart IP22 Batterilader 3 udg 12V 30A
1.451 kr
Til butik
Victron Blue Smart IP22 Batterilader 3 udg 12V 30A billede

Produktinformation

Batterioplader Victron Blue Smart IP22 med Bluetooth-funktion og tre udgange. Ventilatoren har natfunktion og kan slukkes i 8 timer, hvis det ønskes.Blue Smart IP22 kan bruges på enheder på dit værksted og på køretøjer som (klassiske) biler, motorcykler, både og autocampere. Opladningsalgoritmen i 6 trin betyder, at du får mest muligt ud af dit batteri. Opladeren leverer det batteri, den har brug for, vedligeholder og sikrer bedre ydeevne og længere levetid. I modsætning til andre mærker forsøger Blue Smart IP22-opladeren at oplade fuldt opladede batterier ved at tvinge dem til at løbe tør for strøm. Derefter genoptages normal opladning, så snart batteripolerne har tilstrækkelig spænding.Blue Smart IP22 opladeren er udstyret med indbygget Bluetooth, og du kan tjekke status på oplader og batteri via en smartphone, tablet eller laptop. Alle indstillinger på opladeren kan foretages ved hjælp af VictronConnect-appen.Funktioner: Bluetooth Smart Høj effektivitet Adaptiv 6-trins opladningsalgoritme Under opbevaring: Mindre vedligeholdelse og ældning, når batteriet ikke er i brug Oplader også Li-ion (LiFePO4) batterier NAT og LAV indstilling Beskyttet mod overophedning Elleve LED'er til statusindikation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Victron
Kategori: Batteriopladere
Artikel nr.: BPC123048002
EAN: 8719076052401
Varenr.: 114195
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batterioplader Blue Smart IP22 12/30 (3 udgange)
-6%1.499 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Batterioplader Blue Smart IP22 12/30 (3 udgange) billede

Produktinformation

Effektiv batterioplader til 12 VBlue Smart IP22 12/30 er en avanceret oplader til krævende brug i elektronik og batterier. Den leverer 12 V opladning med 30 A og har 3 udgange, så du kan lade flere batterier samtidigt. En tydelig front viser opladningsfaser som bulk, absorption, float og storage, og der er tilstande for normal, høj spænding, recondition samt Li-ion.Til både værksted, camping og garageOpladeren passer til dig, der har brug for pålidelig styring af 12 V batterier i bil, båd, campingvogn eller hjemmeværksted. Den kompakte, blå enhed har integreret netkabel og et robust kabinet, som gør den nem at placere på arbejdsbænken.Type: Batterioplader til 12 VOpladestrøm: 30 AUdgange: 3Opladningsfaser: Bulk, absorption, float, storageTilstande: Normal, høj, recondition, Li-ion...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Opladere
Vægt: 1.55g
EAN: 8719076052401
Varenr.: 1914625
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batterioplader Blue Smart IP22 12/30 (3 udgange)
-6%1.519 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Batterioplader Blue Smart IP22 12/30 (3 udgange) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Opladere
Vægt: 1.55g
EAN: 8719076052401
Varenr.: 1914625
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Victron Blue Smart lader 12V 30Amp 3 grp. IP22
-21%1.668 kr
Før 2.112 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Victron Blue Smart lader 12V 30Amp 3 grp. IP22 - 1250914
2.112 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron Blue Smart lader 12V 30Amp 3 grp. IP22 - 1250914 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron Blue Smart lader 12V 30Amp 3 grp. IP22 - 1250914 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK1.451 kr1.451 krKøb
2Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
3Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
4RenBåd.dk1.668 kr1.668 krKøb
5Anyparts2.112 kr2.112 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Victron Blue Smart lader 12V 30Amp 3 grp. IP22 - 1250914

PriceData har fulgt prisen på Victron Blue Smart lader 12V 30Amp 3 grp. IP22 - 1250914 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.217,76 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.898 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.640 kr.

Den nuværende pris på 1.451 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Victron Blue Smart lader 12V 30Amp 3 grp. IP22 - 1250914. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Victron Blue Smart lader 12V 30Amp 3 grp. IP22 - 1250914 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.451 kr233,24 kr (19%)
14. maj 20261.217,76 kr281,24 kr (19%)
5. maj 20261.499 kr167 kr (10%)
19. apr. 20261.666 kr48,4 kr (3%)
17. apr. 20261.617,6 kr67,4 kr (4%)
16. apr. 20261.550,2 kr115,8 kr (7%)
10. apr. 20261.666 kr232 kr (12%)
28. feb. 20261.898 kr32 kr (2%)
27. feb. 20261.866 kr2 kr (0%)
25. feb. 20261.868 kr30 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret