Gå til hovedindhold

Vichy dercos technique anti dandruff dermatological shampoo dry hair 390ml

VichyShampoo og balsamEAN: 3337875492799
Pris fra 125 krtil 185 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 13. maj

Sammenlign priser på Vichy dercos technique anti dandruff dermatological shampoo dry hair 390ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo 390 ml
125 kr
Til butik
Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo 390 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vichy
Kategori: Skælshampoo
Farve: 4
Artikel nr.: 3337875492799
EAN: 3337875492799
Varenr.: 8301947
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vichy Dercos Technique Anti-Dandruff Shampoo Dry Hair 390 ml
-25%141,75 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vichy Dercos Technique Anti-Dandruff Shampoo Dry Hair 390 ml billede

Produktinformation

Vichy Dercos Technique Anti-Dandruff Shampoo Dry Hair er en effektiv skælshampoo til mænd og kvinder med tørt hår, der ønsker at modvirke skæl og ubehag i hovedbunden. Den hjælper med at reducere op til 100% synligt skæl (forbrugertest n=262 personer), sa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vichy
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 3337875492799
Varenr.: 118016
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vichy Dercos Anti-Dandruff Shampoo for Dry Hair, 390 ml.
-35%143 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vichy Dercos Anti-Dandruff Shampoo for Dry Hair, 390 ml. billede

Produktinformation

Vichy Dercos Anti-Dandruff Shampoo for Dry Hair er en shampoo specielt formuleret til at bekæmpe skæl og pleje tørt hår og hovedbund. Denne shampoo kommer i en størrelse på 390 ml. Vichy Dercos Anti-Dandruff Shampoo for Dry Hair indeholder aktive ingredie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vichy
Kategori: Shampoo
EAN: 3337875492799
Varenr.: VICHY0192
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vichy dercos technique anti dandruff dermatological shampoo dry hair 390ml
149 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vichy Dercos Anti-Dandruff Treatment Shampoo 390 ml
167 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vichy - Dercos Anti Dandruff Shampoo Dry Hair - 390 ml
-10%169 kr
Før 188 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
VICHY Dercos Technique Anti-Dandruff Shampoo for Dry Hair 390 ml
185 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vichy dercos technique anti dandruff dermatological shampoo dry hair 390ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vichy dercos technique anti dandruff dermatological shampoo dry hair 390ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK125 kr164 krKøb
2NiceHair.dk141,75 kr141,75 krKøb
3Brandshop143 kr143 krKøb
4Hobbix149 kr149 krKøb
5Proshop DK167 kr206 krKøb
6BilligParfume.dk169 kr169 krKøb
7Lyko DK185 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vichy dercos technique anti dandruff dermatological shampoo dry hair 390ml

PriceData har fulgt prisen på Vichy dercos technique anti dandruff dermatological shampoo dry hair 390ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Vichy dercos technique anti dandruff dermatological shampoo dry hair 390ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Vichy dercos technique anti dandruff dermatological shampoo dry hair 390ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026125 kr5 kr (4%)
22. maj 2026130 kr3 kr (2%)
21. maj 2026133 kr5 kr (4%)
19. maj 2026128 kr3 kr (2%)
14. maj 2026125 kr1 kr (1%)
13. maj 2026124 kr1 kr (1%)
9. maj 2026125 kr18 kr (13%)
5. maj 2026143 kr18 kr (14%)
4. maj 2026125 kr24 kr (16%)
3. maj 2026149 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret