Gå til hovedindhold

Verbatim V3 USB-sticka 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Svart

VerbatimElektronikEAN: 0023942491682
Pris fra 294 krtil 528 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 263 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Verbatim V3 USB-sticka 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Svart og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 294 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Verbatim Store 'n' Go V3 256GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sort
294 kr
Til butik
Verbatim Store 'n' Go V3 256GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sort billede

Produktinformation

Verbatim Store 'n' Go V3 - USB flashdrive - 256 GB - USB 3.2 Gen 1

Produktspecifikationer

Mærke: Verbatim
Artikel nr.: 49168
EAN: 0023942491682
Varenr.: 988887548
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB 3.0 pendrive - Superspeed USB stik, 256GB
299 kr
Til butik
USB 3.0 pendrive - Superspeed USB stik, 256GB billede

Produktinformation

Lyn-hurtig Verbatim USB 3.0 Store N Go flashdrive. USB 3.0 standarden muliggør læsehastighed på op til 100MB/s og skrivehastighed på op til 12MB/s. 10 gange hurtigere end USB 2.0. Med den såkaldte "skydelåsmekanisme" sikrer designet af V3 USB-dr

Produktspecifikationer

Mærke: Verbatim
EAN: 0023942491682
Varenr.: 15879683670351
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Verbatim V3 USB-sticka 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Svart
528 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim V3 USB-sticka 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Svart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim V3 USB-sticka 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Svart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK294 kr294 krKøb
2EL-GROSSISTEN299 kr299 krKøb
3Teknikproffset DK528 kr577 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Verbatim V3 USB-sticka 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Svart

PriceData har fulgt prisen på Verbatim V3 USB-sticka 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Svart i 177 dage. Laveste pris i perioden er 121 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 332 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 294 kr er 18% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Verbatim V3 USB-sticka 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Svart. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Verbatim V3 USB-sticka 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Svart de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026294 kr18 kr (7%)
29. maj 2026276 kr22 kr (7%)
28. maj 2026298 kr18 kr (6%)
27. maj 2026280 kr4 kr (1%)
24. maj 2026284 kr4 kr (1%)
23. maj 2026288 kr4 kr (1%)
20. maj 2026292 kr6 kr (2%)
16. maj 2026298 kr1 kr (0%)
12. maj 2026297 kr26 kr (10%)
11. maj 2026271 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret