Gå til hovedindhold

Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - sort

CreativeElektronikEAN: 5390660195174
Pris fra 389 krtil 659 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 362 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - sort
389 kr
Til butik
Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Creative
Kategori: Højttalere PC
Farve: 2
Artikel nr.: 51MF1710AA000
EAN: 5390660195174
Varenr.: 24325802
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creative Pebble Pro 2.0-kanal Højttalere Grøn
394 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Pebble Pro 2.0-kanal Højttalere Grøn
479 kr
Til butik
Creative Pebble Pro 2.0-kanal Højttalere Grøn billede

Produktinformation

Creative Pebble Pro 20-kanal Højtalere - Grøn Oplev en ny dimension af lyd med Creative Pebble Pro 20-kanal højtalere i en stylish grøn farve. Disse kompakte højtalere er designet til at levere en enestående lydkvalitet med en kraftfuld bassrespons og kla...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 5390660195174
Varenr.: 111992
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Creative Pebble V3 Pro 2.0 USB-C-computerhøjttaler - Sort
549 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Pebble Pro - Black - Bluetooth - 2.0 Kanal - Sort
549 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Creative Pebble Pro - sort PC-højttalersæt
-6%639 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Creative Pebble Pro - sort PC-højttalersæt
-6%659 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK389 kr428 krKøb
2CompuMail DK394 kr394 krKøb
3Ultrashop479 kr479 krKøb
4Av-Cables DK549 kr549 krKøb
5Proshop DK549 kr588 krKøb
6Boligcenter DK639 kr639 krKøb
7Vivas DK659 kr738 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - sort

PriceData har fulgt prisen på Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - sort i 148 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 496 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 415 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026389 kr8 kr (2%)
28. maj 2026397 kr4 kr (1%)
27. maj 2026401 kr1 kr (0%)
26. maj 2026402 kr3 kr (1%)
25. maj 2026405 kr24 kr (6%)
24. maj 2026429 kr3 kr (1%)
22. maj 2026432 kr25 kr (6%)
13. maj 2026407 kr1 kr (0%)
11. maj 2026408 kr12 kr (3%)
10. maj 2026396 kr15 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret