Gå til hovedindhold

Verbatim Slimline - DVD±RW (±R DL) drive - USB 3.2 Gen 1 - external - DVD-RW (Brænder) - USB 3.2 Gen 1 - Sort

VerbatimCd-/dvd-duplikatorerEAN: 0023942438861
Pris fra 349 krtil 579 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 320 kr 1. maj

Sammenlign priser på Verbatim Slimline - DVD±RW (±R DL) drive - USB 3.2 Gen 1 - external - DVD-RW (Brænder) - USB 3.2 Gen 1 - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Verbatim Slimline - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x - USB 3.2 Gen 1 - ekstern
349 kr
Til butik
Verbatim Slimline - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x - USB 3.2 Gen 1 - ekstern billede

Produktspecifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Disk drev
Farve: 1
Artikel nr.: 43886
EAN: 0023942438861
Varenr.: 6418175
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Verbatim Slimline - DVD±RW (±R DL) drive - USB 3.2 Gen 1 - external - DVD-RW (Brænder) - USB 3.2 Gen 1 - Sort
349 kr
Til butik
Verbatim Slimline - DVD±RW (±R DL) drive - USB 3.2 Gen 1 - external - DVD-RW (Brænder) - USB 3.2 Gen 1 - Sort billede

Produktinformation

Ekstern slank CD/DVD-brænder med USB-C forbindelse, USB 3.2 Gen 1-interface, USB-drevet og et super slankt kabinet i børstet metal til bærbar brug. Kompakt eksternt optisk drev External Slimline CD/DVD Writer designet til notebooks og ultrabooks, der tilbyder CD/DVD læse- og skrivefunktioner samt arkivering. USB-C-interface (USB 3.2 Gen 1) Inkluderer USB-C to USB-A-kabel og USB-A to USB-C-adapter Strømforsyning via USB-port - ingen ekstern strømadapter nødvendig Understøtter brænding af DVD double layer (8.5GB) og standard DVD (4.7GB) Inkluderer Nero Burn & Archive-software (til Windows OS) Fuld kompatibel med MDISC-arkiveringsteknologi Portabel løsning til installation af software, oprettelse af backups og langtidsarkivering af vigtige data.

Produktspecifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Optiske Drev DVD BR Floppy
Artikel nr.: 43886
EAN: 0023942438861
Varenr.: 3078418
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Verbatim Slimline DVD-brænder Ekstern
412 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern CD/DVD-drev - Verbatim Slimline, USB 3.2
-2%559 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern CD/DVD-drev - Verbatim Slimline, USB 3.2
-2%579 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim Slimline - DVD±RW (±R DL) drive - USB 3.2 Gen 1 - external - DVD-RW (Brænder) - USB 3.2 Gen 1 - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim Slimline - DVD±RW (±R DL) drive - USB 3.2 Gen 1 - external - DVD-RW (Brænder) - USB 3.2 Gen 1 - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK349 kr388 krKøb
2Proshop DK349 kr388 krKøb
3CompuMail DK412 kr412 krKøb
4Boligcenter DK559 kr559 krKøb
5Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Verbatim Slimline - DVD±RW (±R DL) drive - USB 3.2 Gen 1 - external - DVD-RW (Brænder) - USB 3.2 Gen 1 - Sort

PriceData har fulgt prisen på Verbatim Slimline - DVD±RW (±R DL) drive - USB 3.2 Gen 1 - external - DVD-RW (Brænder) - USB 3.2 Gen 1 - Sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 304 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 352 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Verbatim Slimline - DVD±RW (±R DL) drive - USB 3.2 Gen 1 - external - DVD-RW (Brænder) - USB 3.2 Gen 1 - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Verbatim Slimline - DVD±RW (±R DL) drive - USB 3.2 Gen 1 - external - DVD-RW (Brænder) - USB 3.2 Gen 1 - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026349 kr27 kr (8%)
2. maj 2026322 kr2 kr (1%)
1. maj 2026320 kr13 kr (4%)
27. jan. 2026307 kr1 kr (0%)
26. jan. 2026306 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026307 kr1 kr (0%)
24. jan. 2026306 kr2 kr (1%)
23. jan. 2026304 kr3 kr (1%)
17. jan. 2026307 kr45 kr (13%)
15. jan. 2026352 kr45 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret