Gå til hovedindhold

Verbatim PM-14 - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 1000:1 - HDMI, 2xUSB-C - højtalere

VerbatimComputerskærmeEAN: 0023942495901
Pris fra 807 krtil 1.119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 312 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 792 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Verbatim PM-14 - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 1000:1 - HDMI, 2xUSB-C - højtalere og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 807 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
14" Verbatim PM-14 - 1920x1080 (FHD) - IPS
807 kr
Til butik
14" Verbatim PM-14 - 1920x1080 (FHD) - IPS billede

Produktinformation

Verbatim PM-14 monitor leverer bærbar produktivitet og medievisning med IPS farvenøjagtighed og et let, rejsevenligt design. Størrelse: 14" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, 2x USB-C Særlige funktioner: Indbygget kickstand; USB-C DisplayPort Alt Mode kompatibel; Plug and Play; Lavt strømforbrug Dens kompakte 14" format, USB-C-tilslutning og indbyggede kickstand gør det enkelt at udvide arbejdsområdet og forblive produktiv, uanset hvor du arbejder.

Produktspecifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 49590
EAN: 0023942495901
Varenr.: 3214609
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Verbatim PM-14 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C
813 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Verbatim PM-14 - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 1000:1 - HDMI, 2xUSB-C - højtalere
852 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Verbatim 14'' bærbar skærm Full HD 1080p
988 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 14" Verbatim PM-14 - IPS, Full HD, HDMI & USB-C
-11%999 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 14" Verbatim PM-14 - IPS, Full HD, HDMI & USB-C
-11%1.019 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Verbatim PM-14 14 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim PM-14 - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 1000:1 - HDMI, 2xUSB-C - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim PM-14 - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 1000:1 - HDMI, 2xUSB-C - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK807 kr846 krKøb
2CompuMail DK813 kr813 krKøb
3CS MEGASTORE DK852 kr891 krKøb
4Teknikproffset DK988 kr1.047 krKøb
5Boligcenter DK999 kr999 krKøb
6Vivas DK1.019 kr1.088 krKøb
7Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Verbatim PM-14 - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 1000:1 - HDMI, 2xUSB-C - højtalere

PriceData har fulgt prisen på Verbatim PM-14 - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 1000:1 - HDMI, 2xUSB-C - højtalere i 182 dage. Laveste pris i perioden er 792 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 954 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 843 kr.

Den nuværende pris på 807 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Verbatim PM-14 - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 1000:1 - HDMI, 2xUSB-C - højtalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Verbatim PM-14 - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 1000:1 - HDMI, 2xUSB-C - højtalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026807 kr6 kr (1%)
31. maj 2026813 kr18 kr (2%)
30. maj 2026831 kr24 kr (3%)
27. maj 2026807 kr5 kr (1%)
22. maj 2026812 kr7 kr (1%)
19. maj 2026805 kr12 kr (1%)
18. maj 2026817 kr11 kr (1%)
16. maj 2026828 kr12 kr (1%)
15. maj 2026816 kr12 kr (1%)
14. maj 2026804 kr24 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret