Gå til hovedindhold

Verbatim Charge 'n' Go - Trådløs power bank - magnetisk montering - Li-pol - 10000 mAh - 20 Watt - 2.4 A - Apple Fast Charge, PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (USB-C) - sort

VerbatimMobiltelefon – tilbehørEAN: 0023942322443
Pris fra 196 krtil 248 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 183 kr 30. maj

Sammenlign priser på Verbatim Charge 'n' Go - Trådløs power bank - magnetisk montering - Li-pol - 10000 mAh - 20 Watt - 2.4 A - Apple Fast Charge, PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (USB-C) - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 196 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Verbatim Charge 'n' Go Powerbank - Grå - 5000 mAh
196 kr
Til butik
Verbatim Charge 'n' Go Powerbank - Grå - 5000 mAh billede

Produktinformation

Powerbank kombinerer 5000mAh kapacitet med 15W magnetisk trådløs opladning og 20W USB‑C PD hurtigopladning i et slankt gråt design. Designet til brug på farten, Charge 'n' Go Power Bank snapper til kompatible telefoner for ledningsfri opladning og leverer tovejs Type‑C-strøm, en LED-statusindikator og indbyggede sikkerhedsbeskyttelser. 5000 mAh batterikapacitet 15W magnetisk trådløs output USB‑C PD 20W indgang/udgang for hurtig opladning Tovejs Type‑C opladning og afladning LED-indikator for let aflæsning af batteristatus Sikkerhedsbeskyttelser inklusive overopladnings- og kortslutningsbeskyttelse Inkluderer USB‑C til USB‑C-kabel og metalring for stærk magnetisk fastholdelse Slank, bærbar opladning der holder enheder hurtigt og sikkert opladet, mens du er på farten.

Produktspecifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 32244
EAN: 0023942322443
Varenr.: 3314495
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Verbatim Charge 'n' Go Powerbank. Magnetisk Trådløs Powerbank. 5000mAh. Grå
-29%235 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
V
Produktbillede

Produktinformation

Oplev Fremtiden for Trådløs Opladning med Charge 'n' Go Magnetisk Trådløs Powerbank 5000 i grå. Med Charge 'n' Go får du en trådløs powerbank, der kombinerer funktionalitet, sikkerhed og bærbarhed til enhver situation. Slank og Effektiv Strømkilde til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Powerbanks - Særtilbud
EAN: 0023942322443
Varenr.: 133441
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Verbatim Charge 'n' Go - Trådløs power bank - magnetisk montering - Li-pol - 10000 mAh - 20 Watt - 2.4 A - Apple Fast Charge, PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (USB-C) - sort
245 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Verbatim Charge 'n' Go Trådløs power bank 5000mAh Grå
247 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Verbatim Charge ´n´ Go Magnetisk trådløs powerbank 5000
248 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim Charge 'n' Go - Trådløs power bank - magnetisk montering - Li-pol - 10000 mAh - 20 Watt - 2.4 A - Apple Fast Charge, PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (USB-C) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim Charge 'n' Go - Trådløs power bank - magnetisk montering - Li-pol - 10000 mAh - 20 Watt - 2.4 A - Apple Fast Charge, PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (USB-C) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK196 kr235 krKøb
2Superprice.dk235 kr235 krKøb
3CS MEGASTORE DK245 kr284 krKøb
4CompuMail DK247 kr247 krKøb
5Teknikproffset DK248 kr297 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Verbatim Charge 'n' Go - Trådløs power bank - magnetisk montering - Li-pol - 10000 mAh - 20 Watt - 2.4 A - Apple Fast Charge, PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (USB-C) - sort

PriceData har fulgt prisen på Verbatim Charge 'n' Go - Trådløs power bank - magnetisk montering - Li-pol - 10000 mAh - 20 Watt - 2.4 A - Apple Fast Charge, PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (USB-C) - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 181 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 196 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Verbatim Charge 'n' Go - Trådløs power bank - magnetisk montering - Li-pol - 10000 mAh - 20 Watt - 2.4 A - Apple Fast Charge, PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (USB-C) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Verbatim Charge 'n' Go - Trådløs power bank - magnetisk montering - Li-pol - 10000 mAh - 20 Watt - 2.4 A - Apple Fast Charge, PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (USB-C) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026196 kr13 kr (7%)
30. maj 2026183 kr20 kr (10%)
22. apr. 2026203 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026202 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026201 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026202 kr1 kr (0%)
4. mar. 2026201 kr11 kr (5%)
20. jan. 2026212 kr1 kr (0%)
15. jan. 2026211 kr7 kr (3%)
9. jan. 2026218 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret