Gå til hovedindhold

venturedesign Venture Home Otto puf - Grå manchester - 100×40×41 cm

venturedesignTilbehør til sofaerEAN: 7350118417027
Pris fra 779 krtil 849 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 674,1 kr 1. maj

Sammenlign priser på Venture Home Otto puf - Grå manchester - 100×40×41 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 779 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Otto Ottoman - Sort og Grå
-40%779 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Otto Ottoman  - Sort og Grå billede

Produktinformation

Lad moderne design møde 50'ernes nostalgi med denne trendy Manchester pallet! Beklædt med lysegråt velourstof giver sæde puffen et moderne look til stuen. Den ovale, men samtidig bløde form og de smalle, udstående ben i sort stål skaber en luftig og indbydende følelse. Et utroligt gennemtænkt design, der gør møblet muligt at placere både som et solitært element eller ved siden af en sofagruppe. Fremstillet i grå farve og materialerne skum, bomuldsfiber, stof, buet træ og stål. Puffens dimensioner: Længde: 100 cm, bredde: 40 cm, højde: 41 cm. Plejeråd: Velour har tendens til at få trykmærker, når luven lægger sig. Aftryk kan få stoffet til at se slidt ud, hvilket er helt normalt for denne type materiale. Afhængigt af, hvordan lyset falder, kan stoffet ændre sig i forskellige nuancer. Moderne design møder 50'ernes nostalgi Lysegråt velourstof giver et elegant look Blød, oval form med smalle ben i sort stål Kan placeres både solitært og ved en sofagruppe Materialer: Skum, bomuldsfiber, stof, buet træ og stål Dimensioner: Længde: 100 cm, Bredde: 40 cm, Højde: 41 cm Plejeinstruktioner inkluderet for langvarig holdbarhed Køb nu og tilfør et strejf af nostalgi og modernitet til din stue med Otto Ottoman! Egenskab Detaljer Højde 41 cm Bredde 100 cm Dybde 40 cm Materiale Skum, bomuldsfiber, stof, buet træ og stål Farve Grå (sæde), Sort (ben) Samling påkrævet Ja Vægtkapacitet 200 kg Antal pakker 1 Bruttovægt 11 kg Nettovægt 8 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skandinaviens største udvalg af Møbler
0
Artikel nr.: 15569-995
EAN: 7350118417027
Varenr.: 58128
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Otto Ottoman - Sort og Grå
-40%779 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Otto Ottoman  - Sort og Grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Venture Home
0
Artikel nr.: 15569-995
EAN: 7350118417027
Varenr.: 45351
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Otto puf, fodskammel fløjl sort, grå
815 kr
Til butik
Otto puf, fodskammel fløjl sort, grå billede

Produktinformation

Otto puf, fodskammel fløjl sort, grå er en Puffer i Sort farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Otto puf, fodskammel fløjl sort, grå. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Kategori: Puffer
Materiale: Træ
Størrelse: 100 cm x 41 cm
Vægt: 10g
Artikel nr.: 60-15569-995
EAN: 7350118417027
Varenr.: 60-15569-995
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Venture Home Otto puf - Grå manchester - 100×40×41 cm
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Venture Home Otto puf - Grå manchester - 100×40×41 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Venture Home Otto puf - Grå manchester - 100×40×41 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK779 kr779 krKøb
2Biva DK779 kr779 krKøb
3ebuy24 DK815 kr864 krKøb
4Bolig & Haven849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Venture Home Otto puf - Grå manchester - 100×40×41 cm

PriceData har fulgt prisen på Venture Home Otto puf - Grå manchester - 100×40×41 cm i 140 dage. Laveste pris i perioden er 674,1 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 751 kr.

Den nuværende pris på 779 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Venture Home Otto puf - Grå manchester - 100×40×41 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Venture Home Otto puf - Grå manchester - 100×40×41 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026779 kr30 kr (4%)
26. maj 2026749 kr30 kr (4%)
24. maj 2026779 kr30 kr (4%)
16. maj 2026749 kr74,9 kr (11%)
1. maj 2026674,1 kr74,9 kr (10%)
29. apr. 2026749 kr30 kr (4%)
28. apr. 2026779 kr30 kr (4%)
6. apr. 2026749 kr30 kr (4%)
5. apr. 2026779 kr30 kr (4%)
11. feb. 2026749 kr30 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret