Gå til hovedindhold

Venture Design Venture Home - Gert - lænestol i offwhite blød kunstpels med metalstel - 87×82×72cm

Pris fra 2.599 krtil 2.979 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Venture Home - Gert - lænestol i offwhite blød kunstpels med metalstel - 87×82×72cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2599 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Venture Home - Gert - lænestol i offwhite blød kunstpels med metalstel - 87×82×72cm
-13%2.599 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Venture Home - Gert - lænestol i offwhite blød kunstpels med metalstel - 87×82×72cm billede

Produktinformation

Lænestol i offwhite fake fur - Venture Home Gert Gert fra Venture Home er en blød og indbydende lænestol, der nærmest beder dig om at sætte dig ned og blive siddende længe. Den gode polstring og den omsluttende form gør den perfekt til afslapning - ua...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Venture Home
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 7340220846433
Varenr.: 52765679419722
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gert lænestol sort, offwhite
2.889 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
VENTURE DESIGN Gert lænestol - offwhite kunstpels og metalstel
2.979 kr
Til butik
VENTURE DESIGN Gert lænestol - offwhite kunstpels og metalstel billede

Produktinformation

Gert er en blød og hyggelig lænestol, der indbyder til afslapning - et sted, hvor du vil have lyst til at opholde dig i lang tid. Med sin indbydende form og generøse komfort er Gert perfekt til fredelige øjeblikke, lange samtaler eller en god bog. Polst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dagligstue
Farve: Sort
EAN: 7340220846433
Varenr.: 121770

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Venture Home - Gert - lænestol i offwhite blød kunstpels med metalstel - 87×82×72cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Venture Home - Gert - lænestol i offwhite blød kunstpels med metalstel - 87×82×72cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven2.599 kr2.599 krKøb
2ebuy24 DK2.889 kr3.238 krKøb
3Boboonline.dk2.979 kr2.979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Venture Home - Gert - lænestol i offwhite blød kunstpels med metalstel - 87×82×72cm

PriceData har fulgt prisen på Venture Home - Gert - lænestol i offwhite blød kunstpels med metalstel - 87×82×72cm i 48 dage. Den nuværende pris er 2.599 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Venture Home - Gert - lænestol i offwhite blød kunstpels med metalstel - 87×82×72cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Venture Home - Gert - lænestol i offwhite blød kunstpels med metalstel - 87×82×72cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 20262.599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret