Gå til hovedindhold

Boligcenter Velour Gardiner Med Gardiner 2 Dele Fløjl - Sølvgrå / 140 x 225 cm / med løbegang

BoligcenterVinduesudsmykningEAN: 8721158698117
Pris fra 259 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Velour Gardiner Med Gardiner 2 Dele Fløjl - Sølvgrå / 140 x 225 cm / med løbegang og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gardin med gardiner 2 stk Sølvgrå 225 x 140 cm Fløjl
-32%259 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardin med gardiner 2 stk Sølvgrå 225 x 140 cm Fløjl billede

Produktinformation

Disse Velvet Gardiner tilføjer et strejf af luksus til ethvert rum og tilbyder både funktion og stil til den kræsne ejer. Ideelle til stuer eller soveværelser, er disse gardiner i traditionel stil lavet af luksuriøs fløjl, der kombinerer elegance med praktikalitet. Deres glatte struktur supplerer bløde møbler og gør dem til et fokuspunkt i enhver indretning. Gardinerne blokerer effektivt lys og skaber et mørkt, roligt miljø, perfekt til lys søvn eller en medieoplevelse. Stilfuldt praktiske, disse gardiner er prydet med klassiske elementer og passer nemt ind i en fredfyldt stue eller et intimt soveværelse, så de tilføjer både varme og stil til dit rum. Luksuriøst Fløjl Materiale Disse gardiner er lavet af premium fløjl, der tilbyder en glat tekstur, som ikke kun forbedrer det visuelle udtryk, men også giver en følelse af varme og luksus til ethvert rum. Fløjl er valgt for sin holdbare kvalitet, hvilket gør disse gardiner til et praktisk valg til områder med høj trafik. Det rige materiale tilføjer et strejf af sofistikering, så dine rum både er stilfulde og funktionelle.Fuld Mørklægning Oplev ultimativ mørke med disse mørklæggende gardiner, der er udført til at blokere lys og give dig den mest mulige privatliv. Ideelle til soveværelser, hvor afslappende søvn er et must, eller medierum, hvor skærmens synlighed er afgørende. Med deres uigennemsigtige natur sikrer gardinerne, at dit privatliv opretholdes uden at gå på kompromis med stilen, hvilket gør dem til et topvalg i urban livsstil.Manuel Åbning System Et manuelt træk-system placerer fuld kontrol over privatliv og lysniveauer i dine hænder, hvilket muliggør nem justering uden brug for stik eller ekstra montering. Denne enkle, men effektive betjening sikrer pålidelighed og lang levetid, perfekt til dem, der foretrækker en ligetil løsning uden bøvl med automatiserede systemer.Nem Pleje Maskinvaskbar Bekvemmelighed i pleje er et kendetegn ved disse g...

Produktspecifikationer

Kategori: Gardiner og Tilbehør
Vægt: 1.39g
EAN: 8721158698117
Varenr.: 1624758
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Gardin med gardiner 2 stk Sølvgrå 225 x 140 cm Fløjl
-30%279 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardin med gardiner 2 stk Sølvgrå 225 x 140 cm Fløjl billede

Produktinformation

Disse Velvet Gardiner tilføjer et strejf af luksus til ethvert rum og tilbyder både funktion og stil til den kræsne ejer. Ideelle til stuer eller soveværelser, er disse gardiner i traditionel stil lavet af luksuriøs fløjl, der kombinerer elegance med praktikalitet. Deres glatte struktur supplerer bløde møbler og gør dem til et fokuspunkt i enhver indretning. Gardinerne blokerer effektivt lys og skaber et mørkt, roligt miljø, perfekt til lys søvn eller en medieoplevelse. Stilfuldt praktiske, disse gardiner er prydet med klassiske elementer og passer nemt ind i en fredfyldt stue eller et intimt soveværelse, så de tilføjer både varme og stil til dit rum. Luksuriøst Fløjl Materiale Disse gardiner er lavet af premium fløjl, der tilbyder en glat tekstur, som ikke kun forbedrer det visuelle udtryk, men også giver en følelse af varme og luksus til ethvert rum. Fløjl er valgt for sin holdbare kvalitet, hvilket gør disse gardiner til et praktisk valg til områder med høj trafik. Det rige materiale tilføjer et strejf af sofistikering, så dine rum både er stilfulde og funktionelle.Fuld Mørklægning Oplev ultimativ mørke med disse mørklæggende gardiner, der er udført til at blokere lys og give dig den mest mulige privatliv. Ideelle til soveværelser, hvor afslappende søvn er et must, eller medierum, hvor skærmens synlighed er afgørende. Med deres uigennemsigtige natur sikrer gardinerne, at dit privatliv opretholdes uden at gå på kompromis med stilen, hvilket gør dem til et topvalg i urban livsstil.Manuel Åbning System Et manuelt træk-system placerer fuld kontrol over privatliv og lysniveauer i dine hænder, hvilket muliggør nem justering uden brug for stik eller ekstra montering. Denne enkle, men effektive betjening sikrer pålidelighed og lang levetid, perfekt til dem, der foretrækker en ligetil løsning uden bøvl med automatiserede systemer.Nem Pleje Maskinvaskbar Bekvemmelighed i pleje er et kendetegn ved disse gardiner. Maskinvaskbart stof tilbyder en praktisk løsning til at opretholde et friskt vasket udseende uden omfattende anstrengelse. Vask og hæng til tør, så dine gardiner altid ser pæne og indbydende ud året rundt.Traditionel Stil Influenceret af klassisk design, blander disse gardiner sig problemfrit ind i traditionelle indretningsordninger. Deres elegante, luksuriøse stil supplerer møbler med rige detaljer, men forbliver tilpasningsdygtige til skiftende smag. Uanset om de købes til en hyggelig stue eller et fredfyldt soveområde, indkapsler disse gardiner tidløs stil med ynde. Farve: SølvgråMateriale: FløjlSamlede dimensioner: 225 x 140 CM (L x B)Vægt: 0.7 kgSlidstærkIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:GardinAntal varer: 2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Gardiner og Tilbehør
Størrelse: 225 x 140 cm
Vægt: 1.39g
EAN: 8721158698117
Varenr.: 1624758
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gardin med gardiner 2 stk Sølvgrå 225 x 140 cm Fløjl
-30%279 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardin med gardiner 2 stk Sølvgrå 225 x 140 cm Fløjl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Gardiner og Tilbehør
Størrelse: 225 x 140 cm
Vægt: 1.39g
EAN: 8721158698117
Varenr.: 1624758
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Velour Gardiner Med Gardiner 2 Dele Fløjl - Sølvgrå / 140 x 225 cm / med løbegang
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Velour Gardiner Med Gardiner 2 Dele Fløjl - Sølvgrå / 140 x 225 cm / med løbegang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Velour Gardiner Med Gardiner 2 Dele Fløjl - Sølvgrå / 140 x 225 cm / med løbegang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK259 kr259 krKøb
2Livera DK279 kr348 krKøb
3Vivas DK279 kr348 krKøb
4BoligRetning499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Velour Gardiner Med Gardiner 2 Dele Fløjl - Sølvgrå / 140 x 225 cm / med løbegang

PriceData har fulgt prisen på Velour Gardiner Med Gardiner 2 Dele Fløjl - Sølvgrå / 140 x 225 cm / med løbegang i 182 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Velour Gardiner Med Gardiner 2 Dele Fløjl - Sølvgrå / 140 x 225 cm / med løbegang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Velour Gardiner Med Gardiner 2 Dele Fløjl - Sølvgrå / 140 x 225 cm / med løbegang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026259 kr10 kr (4%)
4. feb. 2026269 kr20 kr (8%)
2. feb. 2026249 kr20 kr (7%)
1. feb. 2026269 kr20 kr (8%)
31. jan. 2026249 kr20 kr (7%)
29. jan. 2026269 kr20 kr (8%)
28. jan. 2026249 kr8 kr (3%)
22. jan. 2026257 kr8 kr (3%)
20. jan. 2026249 kr20 kr (7%)
19. jan. 2026269 kr12 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret