Gå til hovedindhold

vidaXL Vaskeskab Med Indbygget Håndvask Konstrueret Træ Hvid - uden vandhane / 80 x 38,5 x 46 cm / Sort eg

vidaXLBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158841230
Pris fra 1.279 krtil 2.049 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 770 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vaskeskab Med Indbygget Håndvask Konstrueret Træ Hvid - uden vandhane / 80 x 38,5 x 46 cm / Sort eg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1279 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vaskeskab med dør Sort eg 80 x 38.5 x 46 cm Konstrueret træ
-36%1.279 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med dør Sort eg 80 x 38.5 x 46 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette fede vaskeskab til badeværelset løfter virkelig standarden i moderne indretning med sit minimalistiske design og enkle rektangulære form. Det er lige hvad du har brug for, hvis du vil give dit toilet et stiligt præg, samtidig med at du har styr på dine ting. Det flush dørdesign gør, at det passer godt ind i enhver indretning, og man får en flot kombination af udseende og funktionalitet. Uanset om det er et lille gæstetoilet eller et stort familiebadeværelse, så er dette skab en uundgåelig del, der rammer balancen mellem form og funktion. Konstruktion i konstrueret træ: Dette badeværelses vaskeskab er lavet af stærkt konstrueret træ, der er robust og holdbart. Det kan modstå fugten fra badeværelset og bevarer sin form.Flush dørdesign: Med sit flush dørlook giver dette skab et trendy udtryk. Den glatte dørflade er super nem at rengøre, så det både ser godt ud og er praktisk.Funktionel opbevaringsplads: Designet med masser af plads, så du kan holde alt fra toiletartikler til rengøringsprodukter samlet ét sted. Du får nemt fat i det, du har brug for!Simpel monteringsproces: At samle dette skab er let - du skal bare bruge en ven og en skruetrækker. Det går hurtigt at sætte op, så du kan begynde at bruge det med det samme.Moderne stil: Dette vaskeskab rammer simpelthen enkeltheden med rene linjer og få detaljer, hvilket gør det til en god pasform for alle moderne indretningsstile. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 80 x 38.5 x 46 CM (L x B x H)Vægt: 25.85 kgSlidstærkRammemateriale: Konstrueret træMed glat dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskab med indbygget vaskAntal varer: 1 Børn skal være under opsyn for at sikre, at de ikke leger med apparatet. Hold børn væk fra monteringsområdet. Bemærk: Læs instruktion...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 30.75g
EAN: 8721158841230
Varenr.: 1618720
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vaskeskab med dør Sort eg 80 x 38.5 x 46 cm Konstrueret træ
-36%1.299 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med dør Sort eg 80 x 38.5 x 46 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette fede vaskeskab til badeværelset løfter virkelig standarden i moderne indretning med sit minimalistiske design og enkle rektangulære form. Det er lige hvad du har brug for, hvis du vil give dit toilet et stiligt præg, samtidig med at du har styr på dine ting. Det flush dørdesign gør, at det passer godt ind i enhver indretning, og man får en flot kombination af udseende og funktionalitet. Uanset om det er et lille gæstetoilet eller et stort familiebadeværelse, så er dette skab en uundgåelig del, der rammer balancen mellem form og funktion. Konstruktion i konstrueret træ: Dette badeværelses vaskeskab er lavet af stærkt konstrueret træ, der er robust og holdbart. Det kan modstå fugten fra badeværelset og bevarer sin form.Flush dørdesign: Med sit flush dørlook giver dette skab et trendy udtryk. Den glatte dørflade er super nem at rengøre, så det både ser godt ud og er praktisk.Funktionel opbevaringsplads: Designet med masser af plads, så du kan holde alt fra toiletartikler til rengøringsprodukter samlet ét sted. Du får nemt fat i det, du har brug for!Simpel monteringsproces: At samle dette skab er let - du skal bare bruge en ven og en skruetrækker. Det går hurtigt at sætte op, så du kan begynde at bruge det med det samme.Moderne stil: Dette vaskeskab rammer simpelthen enkeltheden med rene linjer og få detaljer, hvilket gør det til en god pasform for alle moderne indretningsstile. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 80 x 38.5 x 46 CM (L x B x H)Vægt: 25.85 kgSlidstærkRammemateriale: Konstrueret træMed glat dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskab med indbygget vaskAntal varer: 1 Børn skal være under opsyn for at sikre, at de ikke leger med apparatet. Hold børn væk fra monteringsområdet. Bemærk: Læs instruktionerne omhyggeligt før brug og behold dem til fremtidig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 30.75g
EAN: 8721158841230
Varenr.: 1618720
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vaskeskab med dør Sort eg 80 x 38.5 x 46 cm Konstrueret træ
-36%1.299 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med dør Sort eg 80 x 38.5 x 46 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 30.75g
EAN: 8721158841230
Varenr.: 1618720
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskab Sort eg 80 x 38,5 x 46 cm Konstrueret træ
-18%1.382,81 kr
Før 1.695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vaskeskab Med Indbygget Håndvask Konstrueret Træ Hvid - uden vandhane / 80 x 38,5 x 46 cm / Sort eg
2.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaskeskab Med Indbygget Håndvask Konstrueret Træ Hvid - uden vandhane / 80 x 38,5 x 46 cm / Sort eg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaskeskab Med Indbygget Håndvask Konstrueret Træ Hvid - uden vandhane / 80 x 38,5 x 46 cm / Sort eg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
2Livera DK1.299 kr1.368 krKøb
3Vivas DK1.299 kr1.368 krKøb
4DesignShoppen1.382,81 kr1.382,81 krKøb
5BoligRetning2.049 kr2.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vaskeskab Med Indbygget Håndvask Konstrueret Træ Hvid - uden vandhane / 80 x 38,5 x 46 cm / Sort eg

PriceData har fulgt prisen på Vaskeskab Med Indbygget Håndvask Konstrueret Træ Hvid - uden vandhane / 80 x 38,5 x 46 cm / Sort eg i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.279 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 1.509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.411 kr.

Den nuværende pris på 1.279 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Vaskeskab Med Indbygget Håndvask Konstrueret Træ Hvid - uden vandhane / 80 x 38,5 x 46 cm / Sort eg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Vaskeskab Med Indbygget Håndvask Konstrueret Træ Hvid - uden vandhane / 80 x 38,5 x 46 cm / Sort eg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.279 kr70 kr (5%)
27. maj 20261.349 kr30 kr (2%)
5. maj 20261.379 kr103,91 kr (7%)
4. maj 20261.482,91 kr26,09 kr (2%)
10. mar. 20261.509 kr58 kr (4%)
9. mar. 20261.451 kr58 kr (4%)
8. mar. 20261.509 kr58 kr (4%)
6. mar. 20261.451 kr58 kr (4%)
5. mar. 20261.509 kr58 kr (4%)
18. feb. 20261.451 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret