Gå til hovedindhold

Varta Varta CR1616 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6616101401 Modsvarer: N/A

VartaBatterierEAN: 4008496270989
Pris fra 12 krtil 36,13 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 24,13 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Varta Varta CR1616 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6616101401 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta Electronics - Batteri CR1616 - Li - 55 mAh
12 kr
Til butik
Varta Electronics - Batteri CR1616 - Li - 55 mAh billede

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Andre batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 06616 101 401
EAN: 4008496270989
Varenr.: 1215653
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Varta Batteri Cr1616 3,0v 55mah
13,77 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Varta batteri cr1616 1-stk
25 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Varta Varta CR1616 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6616101401 Modsvarer: N/A
-10%26 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Electronics Knapcellebatterier CR1616
33 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Batteri knapcelle lit cr1616
36,13 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Varta CR1616 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6616101401 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Varta CR1616 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6616101401 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK12 kr51 krKøb
2Elvvs.dk13,77 kr13,77 krKøb
3Proshop DK25 kr64 krKøb
4InkClub DK26 kr26 krKøb
5CompuMail DK33 kr33 krKøb
6Globaltools.dk36,13 kr36,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Varta CR1616 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6616101401 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Varta Varta CR1616 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6616101401 Modsvarer: N/A i 60 dage. Laveste pris i perioden er 11 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 12,39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Varta Varta CR1616 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6616101401 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Varta Varta CR1616 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6616101401 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202612 kr1 kr (9%)
10. apr. 202611 kr1,39 kr (11%)
5. apr. 202612,39 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret