Gå til hovedindhold

Varta Easy Charger - 4,5 timer batterioplader - (for 2/4xAA/AAA) + batteri 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh (Europlug)

VartaBatterierEAN: 4008496054602
Pris fra 115 krtil 259 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 100 kr 23. maj

Sammenlign priser på Varta Easy Charger - 4,5 timer batterioplader - (for 2/4xAA/AAA) + batteri 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh (Europlug) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta Easy Charger - 4,5 timer batterioplader - (for 2/4xAA/AAA) + batteri 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh (Europlug)
115 kr
Til butik
Varta Easy Charger - 4,5 timer batterioplader - (for 2/4xAA/AAA) + batteri 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh (Europlug) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Batteriopladere
Farve: 2
Artikel nr.: 57657 101 451
EAN: 4008496054602
Varenr.: 9269384
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Easy Charger battery charger - with battery - 4 x AA type - NiMH - Europlug
115 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Easy Charger Batterioplader
121 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Varta Varta Stikoplader, inkluderer 4x AA 2100 mAh genopladelige batterier 57657101451 Modsvarer: N/A
-10%152 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta Plug Charger, inkluderer 4x AA 2100 mAh
187 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stik oplader 4x AA 2100 mAh
-13%259 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Easy Charger - 4,5 timer batterioplader - (for 2/4xAA/AAA) + batteri 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh (Europlug) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Easy Charger - 4,5 timer batterioplader - (for 2/4xAA/AAA) + batteri 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh (Europlug) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK115 kr154 krKøb
2Proshop DK115 kr154 krKøb
3CompuMail DK121 kr121 krKøb
4InkClub DK152 kr152 krKøb
5Teknikproffset DK187 kr236 krKøb
6Estore DK259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Easy Charger - 4,5 timer batterioplader - (for 2/4xAA/AAA) + batteri 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh (Europlug)

PriceData har fulgt prisen på Varta Easy Charger - 4,5 timer batterioplader - (for 2/4xAA/AAA) + batteri 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh (Europlug) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Varta Easy Charger - 4,5 timer batterioplader - (for 2/4xAA/AAA) + batteri 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh (Europlug). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Varta Easy Charger - 4,5 timer batterioplader - (for 2/4xAA/AAA) + batteri 4 x AA type - NiMH - 2100 mAh (Europlug) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026115 kr15 kr (15%)
23. maj 2026100 kr24 kr (19%)
22. maj 2026124 kr2 kr (2%)
20. maj 2026122 kr1 kr (1%)
19. maj 2026121 kr6 kr (5%)
16. maj 2026115 kr1 kr (1%)
15. maj 2026114 kr1 kr (1%)
14. maj 2026115 kr10,99 kr (11%)
12. maj 2026104,01 kr
11. maj 2026104,15 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret