Gå til hovedindhold

Varta Recharge Accu Recycled AAA type Batterier til generelt brug (genopladelige) 800mAh 4

VartaBatterierEAN: 4008496931545
Pris fra 47 krtil 149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Varta Recharge Accu Recycled AAA type Batterier til generelt brug (genopladelige) 800mAh 4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta Recharge Accu Recycled 56813 - Batteri 4 x AAA - NiMH - (genopladelige) - 800 mAh
47 kr
Til butik
Varta Recharge Accu Recycled 56813 - Batteri 4 x AAA - NiMH - (genopladelige) - 800 mAh billede

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Andre batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 56813 101 404
EAN: 4008496931545
Varenr.: 4589907
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta Recycle Genopladeligt batteri AAA 800 mAh 4-pak
-67%49 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Varta Recycle Genopladeligt batteri AAA 800 mAh 4-pak billede

Produktinformation

VARTA Recycle Genopladeligt batteri AAA 800 mAh 4-pak, ACCU RECYCLE R2U 800mAh BLI 4, VARTA RECHARGE ACCU Recycled AAA 800mAh kapacitet er produceret af 11% genbrugsmateriale og er klar til brug direkte fra pakken. Med lav selvafladning og ingen hukommelseseffekt er dette genopladelige batteri perfekt til enheder som spillekonsoller, lommelygter, legetøj og digitalkameraer. Det kan oplades i alle Ni-MH-opladere og er velegnet til enheder med højt energiforbrug. HVERT genopladeligt batteri er fremstillet af 11 % genbrugsmaterialer kombineret med brugsklar teknologi til gavn for miljøet. - Genanvendte materialer, - Klar til brug, Oversigt over batterier, - 11 % genbrugsmateriale inkluderet, - Teknologi, der er klar til brug, - Lav selvafladning: 70 % af kapaciteten er tilbage efter 12 måneder*, - Forudopladet til brug straks efter købet, Klar til brug, - Forudopladet, brug dem direkte fra pakken som almindelige alkaliske batterier, - Op til 70 % opladning efter 12 måneder*, - Kompatibel med alle opladere og enheder, Detaljer, VARTA Type: 56813, Reference IEC: HR03, Batteristørrelse: AAA, Diameter: 10,5 mm, Højde: 44,5 mm, Vægt: 12,1 g, Elektrokemisk system: Nikkel-metalhydrid (NiMH), Kapacitet: 800 mAh, Spænding: 1,2 V, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: AAA
EAN: 4008496931545
Varenr.: A13911
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Recharge Accu Recycled (4-pack)
68 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Recharge Accu Recycled AAA type Batterier til generelt brug (genopladelige) 800mAh 4
70 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Batteri Varta Genopladelig AAA 800 mAh 4 stk
125,94 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Genbrug Genopladeligt batteri AAA 800 mAh 4-p
-17%149 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Recharge Accu Recycled AAA type Batterier til generelt brug (genopladelige) 800mAh 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Recharge Accu Recycled AAA type Batterier til generelt brug (genopladelige) 800mAh 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
2Teknikproffset DK49 kr98 krKøb
3Proshop DK68 kr107 krKøb
4CompuMail DK70 kr70 krKøb
5Hertels Boresko125,94 kr125,94 krKøb
6Estore DK149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Recharge Accu Recycled AAA type Batterier til generelt brug (genopladelige) 800mAh 4

PriceData har fulgt prisen på Varta Recharge Accu Recycled AAA type Batterier til generelt brug (genopladelige) 800mAh 4 i 35 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Varta Recharge Accu Recycled AAA type Batterier til generelt brug (genopladelige) 800mAh 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Varta Recharge Accu Recycled AAA type Batterier til generelt brug (genopladelige) 800mAh 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202647 kr
13. maj 202647,59 kr
6. maj 202647 kr2 kr (4%)
5. maj 202649 kr2 kr (4%)
30. apr. 202647 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret