Gå til hovedindhold

Varta -56706B, Genopladeligt batteri, AA, Nikkel-Metalhydrid (NiMH), 1,2 V, 4 stk, 2100 mAh

VartaBatterierEAN: 4008496550692
Pris fra 50 krtil 149 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Varta -56706B, Genopladeligt batteri, AA, Nikkel-Metalhydrid (NiMH), 1,2 V, 4 stk, 2100 mAh og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta -56706B, Genopladeligt batteri, AA, Nikkel-Metalhydrid (NiMH), 1,2 V, 4 stk, 2100 mAh
50 kr
Til butik
Varta -56706B, Genopladeligt batteri, AA, Nikkel-Metalhydrid (NiMH), 1,2 V, 4 stk, 2100 mAh billede

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Genopladelige batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 56706 101 404
EAN: 4008496550692
Varenr.: 243139
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta AA / HR6 Batterier til generelt brug (genopladelige) 2100mAh 4
54 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Varta Recharg. AA 2100 mAh - 4-pak
65 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Varta Ready2Use - AA batteri, genopladelig - 4 stk
78 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Batteri Nimh Aa 2100Mah Hr6-4B
78,18 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Varta AA / HR6 Batterier til generelt brug (genopladelige) 2100mAh 4
79 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Batteri nimh aa 2100mah hr6-4b
80 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta Genopladelige Ni-MH Batteri AA | 1.2 V DC | 2100 mAh | 4-Blister kort
-67%82 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Genopladelige Batteri - AA - Varta - 4 stk. (43462)
89 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Varta genopladelig batteri nimh AA 1,2v 2100mAh hr
100 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Varta genopladelige batterier AA 2100mAh - 4pk.
119 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
119 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AA genopladelige batterier - VARTA Recharge Accu Power 2100 mAh (4 stk)
-13%129 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AA genopladelige batterier - VARTA Recharge Accu Power 2100 mAh (4 stk)
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta -56706B, Genopladeligt batteri, AA, Nikkel-Metalhydrid (NiMH), 1,2 V, 4 stk, 2100 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta -56706B, Genopladeligt batteri, AA, Nikkel-Metalhydrid (NiMH), 1,2 V, 4 stk, 2100 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
2CompuMail DK54 kr54 krKøb
3Proshop DK65 kr104 krKøb
4WATTOO.DK78 kr78 krKøb
5Billigelogvvs.dk78,18 kr78,18 krKøb
6Ultrashop79 kr79 krKøb
7MaintainIt80 kr80 krKøb
8Teknikproffset DK82 kr131 krKøb
9PlusLED.dk89 kr89 krKøb
10Elvvs.dk100 kr100 krKøb
11Globaltools.dk119 kr119 krKøb
12Homeshop DK119 kr119 krKøb
13Boligcenter DK129 kr129 krKøb
14Vivas DK149 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta -56706B, Genopladeligt batteri, AA, Nikkel-Metalhydrid (NiMH), 1,2 V, 4 stk, 2100 mAh

PriceData har fulgt prisen på Varta -56706B, Genopladeligt batteri, AA, Nikkel-Metalhydrid (NiMH), 1,2 V, 4 stk, 2100 mAh i 180 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Varta -56706B, Genopladeligt batteri, AA, Nikkel-Metalhydrid (NiMH), 1,2 V, 4 stk, 2100 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Varta -56706B, Genopladeligt batteri, AA, Nikkel-Metalhydrid (NiMH), 1,2 V, 4 stk, 2100 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202650 kr4 kr (7%)
31. maj 202654 kr4 kr (8%)
30. maj 202650 kr4 kr (7%)
14. maj 202654 kr4 kr (8%)
13. maj 202650 kr4 kr (7%)
9. maj 202654 kr11 kr (17%)
7. maj 202665 kr20 kr (44%)
3. apr. 202645 kr2 kr (4%)
1. apr. 202647 kr11 kr (19%)
1. mar. 202658 kr4,5 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret