Gå til hovedindhold

Varta Electronics - Batteri 5 x CR2032 - Li - 230 mAh

VartaEludstyrEAN: 4008496850853
Pris fra 16,19 krtil 99 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 82,81 kr (84% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Varta Electronics - Batteri 5 x CR2032 - Li - 230 mAh og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16.19 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Batteri Electronic Varta CR2032 3V
16,19 kr
Til butik
Batteri Electronic Varta CR2032 3V billede

Produktinformation

Højde 3,2 x Ø20,0 mm/stk. Batterier til bl.a. lommeregnere og back up.

Produktspecifikationer

Kategori: Batterier
EAN: 4008496850853
Varenr.: 16055679
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta Electronics - Batteri 5 x CR2032 - Li - 230 mAh
21,56 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA CR2032 (4022)
38 kr
Til butik
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
CR2032 - Knapcelle Batterier - Varta - 5 stk (49533)
39 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta CR2032 3V Lithium Knappcellsbatterier
-41%41 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Varta Lithium Knapcelle Batteri Cr2032 5-Blister Card
42 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CR2032 Lithium knapcellebatteri - 3V 230mAh (5 stk.)
59 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CR2032 3V Lithium Knapcelle batteri 5-pak
59 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Varta Batteri CR2032/IEC: CR20
78,56 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Varta 06032 Single-Use Battery
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Electronics - Batteri 5 x CR2032 - Li - 230 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Electronics - Batteri 5 x CR2032 - Li - 230 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Nova Nordic A/S16,19 kr16,19 krKøb
2CS MEGASTORE DK21,56 kr60,56 krKøb
3Proshop DK38 kr77 krKøb
4PlusLED.dk39 kr39 krKøb
5Teknikproffset DK41 kr90 krKøb
6Elvvs.dk42 kr42 krKøb
7EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb
8Estore DK59 kr59 krKøb
9RedOffice Konpap78,56 kr78,56 krKøb
10Ultrashop99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Electronics - Batteri 5 x CR2032 - Li - 230 mAh

PriceData har fulgt prisen på Varta Electronics - Batteri 5 x CR2032 - Li - 230 mAh i 149 dage. Laveste pris i perioden er 16,19 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 16,19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Varta Electronics - Batteri 5 x CR2032 - Li - 230 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Varta Electronics - Batteri 5 x CR2032 - Li - 230 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. mar. 202616,19 kr5,81 kr (26%)
24. mar. 202622 kr5,81 kr (36%)
14. mar. 202616,19 kr6,81 kr (30%)
13. mar. 202623 kr6,81 kr (42%)
1. mar. 202616,19 kr5,09 kr (24%)
28. feb. 202621,28 kr5,09 kr (31%)
27. jan. 202616,19 kr6,45 kr (28%)
26. jan. 202622,64 kr6,45 kr (40%)
14. jan. 202616,19 kr5,89 kr (27%)
13. jan. 202622,08 kr5,89 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret