Gå til hovedindhold

Varta Varta CR1220 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6220101401 Modsvarer: N/A

VartaEludstyrEAN: 4008496276899
Pris fra 12,5 krtil 39 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 26,5 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8,6 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Varta Varta CR1220 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6220101401 Modsvarer: N/A og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12.5 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Batteri cr1220 3,0v 35mah
12,5 kr
Til butik
Batteri cr1220 3,0v 35mah billede

Produktinformation

Varta Watch og Electronic batterier anvendes til ure, lommeregner, bil alarmer, legetøj osv- Electronic batteri Lithium- 3,0V - 35mAh, CR1220- Ø12,5mm - højde 2,0mm

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: batteri (ikke genopladelig)
EAN: 4008496276899
Varenr.: 9494601074
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Batteri Cr1220 3,0V 35Mah
12,58 kr
Til butik
Batteri Cr1220 3,0V 35Mah billede

Produktinformation

Varta Watch og Electronic batterier anvendes til ure, lommeregner, bil alarmer, legetøj osv - Electronic batteri Lithium - 3,0V - 35mAh, CR1220 - Ø12,5mm - højde 2,0mm Electronic batteri Lithium 3,0V, 35mAh, CR1220 Ø12,5mm, højde 2mm Søgetermer: 949460107...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Plumbing
EAN: 4008496276899
Varenr.: 8014152499522
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Varta Batteri Cr1220 3,0v 35mah
12,6 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BATTERI CR1220 3,0V 35MAH
16,04 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Varta batteri CR1220 1-STK
18,5 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta CR1220 3V Lithium Knappcellsba
-57%21 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Varta Varta CR1220 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6220101401 Modsvarer: N/A
-10%26 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Varta batteri cr1220 1-stk
26 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Batteri VARTA CR1220
27,9 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Electronics Knapcellebatterier CR1220
31 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Batteri knappcell lit cr1220
36,13 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CR1220 3V Lithium Knapcelle batteri 1-pak
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Varta CR1220 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6220101401 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Varta CR1220 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6220101401 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt12,5 kr12,5 krKøb
2Billigelogvvs.dk12,58 kr12,58 krKøb
3Elvvs.dk12,6 kr12,6 krKøb
4EL-GROSSISTEN16,04 kr16,04 krKøb
5WATTOO.DK18,5 kr18,5 krKøb
6Teknikproffset DK21 kr70 krKøb
7InkClub DK26 kr26 krKøb
8Proshop DK26 kr65 krKøb
9RedOffice Konpap27,9 kr27,9 krKøb
10CompuMail DK31 kr31 krKøb
11Globaltools.dk36,13 kr36,13 krKøb
12Estore DK39 kr39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Varta CR1220 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6220101401 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Varta Varta CR1220 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6220101401 Modsvarer: N/A i 172 dage. Laveste pris i perioden er 8,6 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 18,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10 kr.

Den nuværende pris på 12,5 kr er 25% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Varta Varta CR1220 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6220101401 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Varta Varta CR1220 Lithium Knapcelle batteri - 1 pk. 6220101401 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202612,5 kr1,22 kr (11%)
7. maj 202611,28 kr1,22 kr (10%)
6. maj 202612,5 kr1,22 kr (11%)
23. apr. 202611,28 kr1,14 kr (9%)
22. apr. 202612,42 kr1,14 kr (10%)
19. apr. 202611,28 kr1,14 kr (9%)
18. apr. 202612,42 kr1,14 kr (10%)
15. apr. 202611,28 kr1,28 kr (13%)
13. apr. 202610 kr1,28 kr (11%)
5. apr. 202611,28 kr2,44 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret